Netgraf CMS
Loader image

Jak zaimportować produkty/oferty z Allegro?

 • Jak zaimportować produkty/oferty z Allegro?
  W przypadku potrzeby zaimportowania produktów z pliku CSV, hurtowni lub z innego źródła, prosimy o kontakt - biuro@esprzedaz.com

  Jak zaimportować produkty z Allegro?


  Po integracji z Allegro i przejściu do karty Allegro znajdującej się w karcie Integracje należy kliknąć w przycisk "Importuj Asortyment" przy wybranym koncie Allegro.

  Jeżeli wcześniej nie zintegrowałeś konta Allegro, zapoznaj się z instrukcją integracji:
  Jak zintegrować konto Allegro?

  Następnie należy zaznaczyć kategorie z których produkty zostaną pobrane i zmapować je z istniejącymi kategoriami na sklepie wyszukując po prostu w pustych polach nazwę wybranych kategorii, stworzonych wcześniej. Jeżeli nie wybierzesz żadnych kategorii, asortyment z Allegro trafi do nowej, wyłączonej kategorii o nazwie Import z Allegro.

  Należy także zaznaczyć, czy nazwa ma zostać skopiowana z treści szablonu, czy z tytuły aukcji. Czy opis ma zostać pobrany jako całość szablonu, czy tylko jako jego fragment. Można wybrać także elementy, które będą wykluczone oraz dobrać wymiary obrazków tak, aby tylko te obrazki, które chcemy posłużyły za galerię produktu.

  Po wybraniu tych opcji wystarczy już tylko kliknąć przycisk "Importuj".

  Pamiętaj, że import asortymentu do sklepu nie sprawi, że oferta Allegro będzie połączona i synchronizowana ze sklepem Sellingo. Import asortymentu z Allegro posłuży jedynie tworzeniu nowych produktów w Twoim sklepie.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Kontakt
 • telefon: 123 450 773
facebook youtube status webinar