Netgraf CMS

Pomoc

wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki

Wyszukaj w pomocy
Jak mogę zmienić kontakt, adres, numer telefonu bądź treść aukcji?
Zmiana treści szablonu tzn. informacji zawartych w boksach takich jak adres, e-mail, numer telefonu, wysyłka, regulamin itp. jest możliwa dopiero w trzecim kroku tworzenia szablonu.


KROK 1. - SZABLON GRAFICZNY
W pierwszym kroku wybieramy szablon i dostosowujemy jego wygląd graficzny do naszych potrzeb - tu możliwa jest jedynie zmiana grafik oraz napisów znajdujących się na obrazkach. Pamiętajmy, że wstawionych raz grafik typu ikony kurierów czy ikony kontaktów nie będziemy mogli później edytować. Nie ma również możliwości edytowania raz dodanego i zapisanego tła.
KROK 2. - KONTO ALLEGRO
W drugim kroku uzupełniamy nazwę konta allegro, aby klawisze menu (kontakt, o mnie, inne aukcje) zostały odpowiednio podlinkowane.
KROK 3. - EDYTOR AUKCJI
W trzecim kroku nasz szablon zostaje zapisany jako wzór w Edytorze Aukcji i to właśnie w Edytorze Aukcji mamy możliwość edycji wszystkich treści zawartych w szablonie. Wystarczy otworzyć wzór, wpisać treści i na końcu kliknąć ZAPISZ JAKO- jeśli będzie to już gotowa aukcja lub ZAPISZ WZÓR  jeśli chcemy na podstawie tego szablonu dopiero tworzyć aukcje.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Kontakt
  • telefon: 501681935
facebook youtube status webinar