Netgraf CMS
Loader image

Czym jest i jak działa Fotolister?

 • Czym jest i jak działa Fotolister?

  Hosting zdjęć Fotolister jest przestrzenią przeznaczoną na Twoje zdjęcia, obrazki i pliki.

   

   

  Fotolister udostępnia możliwość łatwego i sprawnego wgrania plików i grafik na serwer, a następnie wykorzystania ich poprzez pobieranie linków do zdjęcia lub pliku albo wygenerowanie całej galerii zdjęć. Fotolister został stworzony, aby pomóc sprzedawcom internetowym w hostowaniu zdjęć i plików. Usługa Fotolister pomaga w estetycznym wyeksponowaniu sprzedawanych produktów w galerii.


  Każdy z nas spotkał się chyba z sytuacją kiedy na stronie, którą oglądamy lub na naszych stronach brakuje obrazków ponieważ zostały one wykasowane z serwera z którego korzystaliśmy my lub inny sprzedawca. Doskonale wiemy, jak negatywnie wpływa to na sprzedaż.
  Dlatego, nasza usługa oprócz wersji darmowej posiada także wersję płatną, która pozwala utrzymać więcej obrazków na danym koncie oraz korzystać z większego transferu.


  Wszystkie wgrywane zdjęcia, czy to przy tworzeniu galerii, czy w bezpośrednim uploadzie, trafiają do jakiegoś katalogu (kategorii) - główny katalog podzielony jest na kategorie, tak aby segregowanie zdjęć było możliwie jak najprostsze. Podczas samego wgrywania obrazków można wybrać do której kategorii trafią wybrane obrazki. W wypadku braku wyboru trafiają do sekcji Bez kategorii.
  Ważne! Wykasowanie kategorii przeniesie wszystkie pliki i zdjęcia do karty Bez kategorii. Linki zdjęć pozostają niezmienione.

  Pamiętaj, że zawsze masz możliwość stworzenia nowej kategorii samodzielnie oraz dowolnie zmieniać jej nazwę.
  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar