Content
Netgraf CMS

Polityka Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo kont użytkowników oraz zapisywanych w sieci danych osobowych
Wszystkie dane osobowe przechowywane są na naszych serwerach. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o fizyczne zabezpieczanie swojego komputera lub tworzenie backupów. Hasła użytkowników przechowywane są w sposób zakodowany, uniemożliwiający odczytanie danego hasła (metodą hash). W przypadku kiedy użytkownik zapomni hasła, odzyskanie hasła możliwe jest tylko przez zastąpienie go nowym. Po stronie użytkowników naszych usług pozostaje jedynie zabezpieczenie dostępu do swojego konta w systemie usług eSprzedaż odpowiednim hasłem oraz podjęcie odpowiednich środków zabezpieczających samo hasło i dostęp do niego. Staramy się edukować naszych użytkowników m.in. w artykule dostępnym na naszej stronie: Jak i jakie hasło wybrać? Sprawdź dlaczego powinieneś zmienić swoje hasło


Bezpieczne serwery i kopie zapasowe

Raz dziennie wykonywane są backupy danych zapisanych na serwerach. Kopie zapasowe przechowują wszystkie dane zapisane w usługach eSprzedaż. Wykorzystywane przez nas serwery monitorowane są nieustannie przez 24 godziny na dobę. O obsługę naszych serwerów dbają jedynie autoryzowani przez nas administratorzy. Data Center w którym zlokalizowane są nasze serwery spełnia najwyższe standardy zabezpieczeń, jest ono zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych, pożarami, odcięciem od zasilania publicznego i wszelkimi innymi potencjalnymi zagrożeniami.


Bezpieczeństwo połączenia i transmisji danych
Komunikacja pomiędzy użytkownikiem, a usługą eSprzedaż znajdującą się na naszym serwerze zabezpieczona jest przy pomocy bezpiecznego certyfikatu, zaszyfrowanego protokołu SSL.


Obsługa techniczna
W przypadku krytycznych nieprawidłowości w działaniu usługi lub usług, serwerów czy infrastruktury sieciowej wymagających natychmiastowej reakcji, wszelkie prace serwisowe wykonywane są natychmiast. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, która nie zagraża w żaden sposób danym osobowym użytkowników lub działaniu usługi, prace serwisowe przeprowadzane są bezzwłocznie w godzinach nocnych, tak aby były jak najmniej uciążliwe dla użytkowników korzystającym z usług. Dotyczy to również aktualizacji z serwisami i usługami zewnętrznymi zintegrowanymi z usługami eSprzedaż.
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar