Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Przygotuj swój sklep na Black Friday!

2018-11-14 13:16:00

Nowe bannery w Grafido.pl na Black Friday

Skorzystaj z nowych szablonów naszych bannerów jakie stworzyliśmy specjalnie z okazji Black Friday - użyj ich i stwórz swoją własną kampanię reklamową na Czarny Piątek lub nawet całe 4 dni promocji!Zastanawiasz się jak zaplanować promocję na Black Friday?
Wykorzystaj nasze usługi!

Z usługami eSprzedaż w prosty sposób stworzysz swoją kampanię reklamową!

1. Stwórz banner reklamowy!
Stwórz swój banner w Grafido.pl i umieść na nim kod rabatowy - to tylko 5 zł netto za banner lub 49 zł netto bez limitu na miesiąc w abonamencie.

Jak stworzyć banner w Grafido?

2. Stwórz promocję z kodem rabatowym!
W swoim sklepie Sellingo.pl stwórz kod rabatowy z ustawieniami odpowiadającymi treści na bannerze, wybierz typ i wysokość rabatu, a następnie podaj nazwę kodu wielorazowego w polu Kod - hasło kodu musi być spójne z tym reklamowanym na bannerze. Pamiętaj, aby ustawić również dostępność rabatu w czasie, w którym trwać będzie promocja.

Jak stworzyć kod rabatowy w Sellingo?

3. Stwórz promocję na wybrany asortyment!
W Sellingo utworzysz promocję na cały asortyment, wybranego producenta lub kategorię. Wykorzystaj tę możliwość i zareklamuj promocję, którą zaplanujesz w wybranym przez siebie czasie!

Jak włączyć promocję na cały asortyment, producenta lub kategorię?

4. Wyślij newsletter!
Teraz jest właśnie dobry moment na poinformowanie klientów zainteresowanych ofertą o promocji! Jeżeli zbierasz kontakty w listach subskrybentów newslettera sklepu, wykorzystaj to i poinformuj ich o promocjach, wysyłając newsletter.

Jak wysłać newsletter z Sellingo?


Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar