Content
Netgraf CMS

Dane osobowe

Informacja o Twoich danych osobowych


Chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich się to odbywa.


Jakich danych osobowych to dotyczy?


Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przeze Ciebie ze stron internetowych, serwisów i innych usług Grupy eSprzedaż, w tym zapisywanych w plikach cookies.


Kto po założeniu konta będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będzie nasza firma: ŁUKASZ SADŁOWSKI GRUPA ESPRZEDAŻ z siedzibą w Warszawie 04-618, ul. Trawiasta 58.


Dlaczego przetwarzanie Twoich danych jest dla nas ważne?

Dane przetwarzamy przede wszystkim na potrzeby realizacji naszych usług oraz wystawiania dokumentów Sprzedaży ale także w celach opisanych w naszej polityce prywatności, między innymi po to, aby móc:

  • przesyłać Ci powiadomienia e-mail o stanie Twoich usług zarejestrowanych w systemie eSprzedaż,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykrywać boty, oszustwa lub nadużycia,
  • w celu wystawiania dokumentów sprzedaży na podane przez Ciebie dane,
  • dokonywać analiz i pomiarów, które pozwalają nam później ulepszać nasze usługi.

 
Komu dalej możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem, Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko wtedy, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.


Jakie masz prawa w stosunku do Swoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, ich edycji, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w naszej polityce prywatności, dostępnej na stronie https://esprzedaz.com/polityka-prywatnosci.


Jakie podstawy prawne dot. przetwarzania danych osobowych?


Przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do zatwierdzenia umów/regulaminów o ich świadczenie. Z kolei podstawą prawną do zapewnienia ich bezpieczeństwa, jak również do marketingu własnego Grupy eSprzedaż jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych będzie odbywać się jedynie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą udzielisz podczas rejestracji swojego konta lub w momencie zapisywania się do newslettera.

Pamiętaj, że dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych zatwierdzasz zwykle przy rejestracji i zawsze możesz wycofać tę zgodę, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar