Content
Netgraf CMS

O nas

Portal usług eSprzedaz.com powstał z myślą o sprzedawcach internetowych i aukcyjnych, ale nie tylko. Oferta skierowana jest także do fizycznych sprzedawców, którzy chcą trafić ze swoim asortymentem do internetowych klientów. W naszej ofercie znajdziesz usługi i narzędzia kompleksowo uzupełniające i wspierające sprzedaż online. Wszystkie usługi zostały starannie zaprojektowane z myślą o nowych i doświadczonych przedsiębiorcach. Tak więc każdy, nawet ten, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z e-commerce, na pewno z naszą pomocą da sobie radę, a bardziej doświadczeni sprzedawcy, tym bardziej docenią estetykę oraz efektywność naszych usług. Oferujemy także szereg gotowych rozwiązań marketingowych niezbędnych do promocji Twoich produktów oraz marki.

Prócz produktów, wszystkim współpracującym z nami sprzedawcom przekazujemy również cenną wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, które pomoże osiągnąć sukces!
Chętnie dzielimy się ze swoimi klientami wiedzą i informacjami z branży e-commerce w udostępnionych na stronie artykułach.

Współpracujemy z indywidualnymi sprzedawcami, jak i dużymi firmami, które są świadome tego, jak ogromny wpływ na sprzedaż aktualnie ma Internet i jaki potencjał za tym idzie. Doświadczenie, które zdobyliśmy we współpracy z dotychczasowymi naszymi klientami, chcemy teraz przekazać kolejnym firmom, które dopiero co zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą w sieci i niekoniecznie posiadają jeszcze wielocyfrowe budżety na promocję swojej oferty i marki.

Właśnie w tym celu powstał portal eSprzedaz.com, gdzie wszystkie nasze usługi i narzędzia oferujemy w bardzo korzystnych planach abonamentowych, których koszty rozkładają się w czasie. Sami sprzedawcy, którzy chcą spróbować i zacząć sprzedaż online nie ponoszą przy tym ryzyka w postaci jednorazowych, dużych inwestycji.
Większość naszych usług dostępna jest w pakietach darmowych lub próbnych. Dzięki temu bez ryzyka możesz ocenić ich skuteczność i bez zobowiązań zdecydować, czy sprawdzają się one w Twojej branży.

Cały czas pracujemy nad rozwojem naszych usług, nad ich ciągłym ulepszaniem. Tworzymy także nowe, wyjątkowo praktyczne i wygodne narzędzia. Często przy współpracy naszych klientów, którzy sami chętnie dzielą się swoimi pomysłami, a my dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania.

GRUPA ESPRZEDAŻ
Łukasz Sadłowski
ul. Trawiasta 58
Warszawa 04-607
NIP: PL8221990318
Regon: 141965490
Telefon: +48.799 355 450
email: biuro@esprzedaz.com


Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar