Content
Netgraf CMS

ZOBACZ W JAKI SPOSÓB ESPRZEDAŻ POMOŻE CI SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ!
CAŁKOWICIE ZA DARMO! W JEDNYM PANELU DO ZARZĄDZANIA WSZYSTKIM!

Zwiększysz sprzedaż dzięki własnemu sklepowi internetowemu
Możesz zarządzać całą sprzedażą z jednego miejsca

ZARZĄDZAJ CAŁĄ SPRZEDAŻĄ

Zapomnij o monotonnym przelogowywaniu się między wieloma kontami serwisów aukcyjnych lub też panelami administracyjnymi Twoich sklepów. Dzięki Sellasist obsłużysz całą swoją sprzedaż w jednym miejscu, nadasz przesyłkę i sprawdzisz korespondencję od klientów. Sellasist to usługa, która przede wszystkim zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Zamiast wieloosobowej obsługi zatrudnionej do zarządzania Twoimi sklepami i kontami Allegro, teraz wystarczy tylko jeden człowiek i Sellasist, który pozwala na ciągła kontrolę wielu kont sprzedażowych na raz.

SELLASIST JEST RÓWNIEŻ ZINTEGROWANY Z WSZYSTKIMI USŁUGAMI ESPRZEDAŻY I POSIADA SZEREG INNYCH INNOWACYJNYCH FUNKCJONALNOŚCI

ZA DARMO ZAŁOŻYSZ SWÓJ SKLEP INTERNETOWY

Bez ryzyka inwestycji dużych kwot, w Sellingo założysz swój własny sklep internetowy zupełnie za darmo.
Pakiety zostały tak dostosowane, że swoją sprzedaż od początku możesz spokojnie rozwijać bez żadnych dodatkowych opłat. Sellingo to bardzo proste w obsłudze oprogramowanie sklepu internetowego pozwalające na łatwą obsługę sklepu i posprzedażową obsługę klientów. Sellingo posiada wiele innowacyjnych, autorskich rozwiązań np. łączy zamówienia z korespondencją e-mail, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć czego dane zapytania dotyczą.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar