Content
Netgraf CMS

ZOBACZ W JAKI SPOSÓB ESPRZEDAŻ POMOŻE CI SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ!
CAŁKOWICIE ZA DARMO! W JEDNYM PANELU DO ZARZĄDZANIA WSZYSTKIM!

Możesz zarządzać całą sprzedażą z jednego miejsca
Stworzysz swój własny niepowtarzalny szablon aukcji
Zwiększysz sprzedaż i ruch na swoich aukcjach
Wstawisz zdjęcie lub stworzysz galerie do szablonu prosto z dysku
Zmniejszysz koszty wysyłek, dzięki tańszej i szybszej wysyłce
Zwiększysz sprzedaż dzięki własnemu sklepowi internetowemu

ZARZĄDZAJ CAŁĄ SPRZEDAŻĄ

Zapomnij o monotonnym przelogowywaniu się między wieloma kontami serwisów aukcyjnych lub też panelami administracyjnymi Twoich sklepów. Dzięki Sellasist obsłużysz całą swoją sprzedaż w jednym miejscu, nadasz przesyłkę i sprawdzisz korespondencję od klientów. Sellasist to usługa, która przede wszystkim zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Zamiast wieloosobowej obsługi zatrudnionej do zarządzania Twoimi sklepami i kontami Allegro, teraz wystarczy tylko jeden człowiek i Sellasist, który pozwala na ciągła kontrolę wielu kont sprzedażowych na raz.

SELLASIST JEST RÓWNIEŻ ZINTEGROWANY Z WSZYSTKIMI USŁUGAMI ESPRZEDAŻY I POSIADA SZEREG INNYCH INNOWACYJNYCH FUNKCJONALNOŚCI

STWORZYSZ SWÓJ WŁASNY NIEPOWTARZALNY SZABLON AUKCJI

Aleszablony to innowacyjna usługa, która pozwoli Ci na stworzenie indywidualnego, profesjonalnego szablonu aukcji. Z setek dostępnych wzorów szablonów wybierzesz swój wzór. Każdy szablon możesz dowolnie edytować umieszczając w nim własne grafiki lub wybierając gotowe z dostępnych wzorów. To wszystko zrobisz samemu bez jakiejkolwiek znajomości kodu HTML, czy obróbki grafiki! A co najważniejsze, usługa posiada pakiet darmowy, możesz więc mieć swój własny profesjonalny szablon aukcji zupełnie za darmo.

STWORZYSZ GALERIE I DODASZ ZDJĘCIA PROSTO Z DYSKU

FOTOLISTER TO USŁUGA, KTÓRA POZWOLI NA:

  • Szybki hosting
  • Katalog zdjęć
  • Edycje zdjęć
  • Tworzenie galerii
  • Prosto do szablonu
  • Podmiana zdjęć
Odpowiednia prezentacja zdjęć produktowych to jedna z najważniejszych kwestii w nowoczesnej sprzedaży internetowej.
Dzięki usłudze Fotolister w prosty i szybki sposób dodasz zdjęcia bezpośrednio z dysku swojego komputera oraz utworzysz galerię zdjęć. Profesjonalne przedstawienie oferty w taki sposób na pewno pozytywnie wpłynie na zwiększenie Twojej sprzedaży. Usługa Fotolister gwarantuje wygodny, szybki i bezpieczny hosting zdjęć w katalogu online dostępnym z dowolnego miejsca posiadającego dostęp do internetu.

OBNIŻYSZ KOSZTY SWOICH WYSYŁEK!

Sendego to rozwiązanie Twoich problemów z logistyką wysyłania przesyłek. Tanio i wygodnie nadasz swoje paczki realizowane przez bezpiecznego i cenionego na rynku kuriera DHL, a także przez popularny InPost. Twoje przesyłki zostanę dostarczone szybko i bezpiecznie trafiając do Twoich klientów już kolejnego dnia roboczego. Usługa zintegrowana jest ze sklepem Sellingo.pl oraz usługą Sellasist.pl dzięki czemu przy pomocy jednego kliknięcia nadasz swoje paczki dla wybranych zamówień,
a po wydrukowaniu listów przewozowych
wystarczy już tylko zaczekać na odbiór paczki.


wyślij paczkę już za 8,27

za paczkę InPost w gabarycie A, cena netto bez opłaty paliwowej.

ZWIĘKSZYSZ SPRZEDAŻ NA AUKCJACH

Sellbooster to skutecznie zwracająca uwagę klienta witryna miniaturek z Twoją ofertą wystawioną w serwisie Allegro.
Ładne animacje i możliwość dostosowania panelu miniaturek do szablonu aukcji to najważniejsze atuty usługi Sellbooster, dzięki którym przykujesz uwagę wielu klientów.
Panel miniaturek świetnie sprawdza się w cross-sellingowym modelu sprzedaży, jeżeli więc masz w swojej ofercie bogatą gamę produktów uzupełniających jeden zakup drugim - Sellbooster jest właśnie dla Ciebie! Dzięki miniaturkom Sellbooster znacznie więcej klientów zakupi u Ciebie więcej niż jeden przedmiot na raz. 

KREATOR WYGLĄDU PANELU
DOPASOWANIE KOLORYSTYCZNE
WYKORZYSTAJ CROSSELLING

ZA DARMO ZAŁOŻYSZ SWÓJ SKLEP INTERNETOWY

Bez ryzyka inwestycji dużych kwot, w Sellingo założysz swój własny sklep internetowy zupełnie za darmo.
Pakiety zostały tak dostosowane, że swoją sprzedaż od początku możesz spokojnie rozwijać bez żadnych dodatkowych opłat. Sellingo to bardzo proste w obsłudze oprogramowanie sklepu internetowego pozwalające na łatwą obsługę sklepu i posprzedażową obsługę klientów. Sellingo posiada wiele innowacyjnych, autorskich rozwiązań np. łączy zamówienia z korespondencją e-mail, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć czego dane zapytania dotyczą.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar