Netgraf CMS
Loader image

Jak nadać przesyłki za pomocą Erli?

 • Jak nadać przesyłki za pomocą Erli?
  Nadawanie przesyłek za pomocą Erli jest bardzo proste. Po złożeniu zamówienia przez klienta, proces realizacji jest automatycznie powiązany ze zleceniem przesyłki. 
  W zależności od ustawionych przez Ciebie warunków dostawy podczas wystawiania oferty i preferencji wybranych przez kupującego, przesyłka zostanie nadana odpowiednią metodą wysyłki. Wszystko odbywa się w prosty sposób, zapewniając płynny przebieg całego procesu.

  Jak nadać przesyłkę za pomocą Erli?

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego.
  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.  3. Zlokalizuj zamówienie Erli, dla którego chcesz nadać przesyłkę. 
  Możesz w tym celu użyć dostępnych filtrów - kliknij Pokaż filtry i w polu źródło Zaznacz opcję Erli/Wszystkie lub wybierz właściwe konto Erli gdy posiadasz ich kilka.
  Kliknij Filtruj.  4. Edytuj wybrane zamówienie klikając na ikonę ołówka znajdującą się w kolumnie Akcje.  5. W zakładce Dane do Wysyłki kliknij wygeneruj list przewozowy i wybierz odpowiednią formę wysyłki. 
  6. Przejdziesz do kolejnego okna Generujesz list przewozowy Erli dla zamówienia nr...
  7. Z rozwijanej listy Wybierz szablon wybierz utworzony wcześniej odpowiedni szablon nadania dla metody dostawy Erli oraz odpowiedni adres nadania.
  .     Uwaga: Możesz również kliknąć Zapisz jako nowy i utworzyć nowy szablon dla wybranej wcześniej metody dostawy. Wpisz nową nazwę szablonu i kliknij OK w celu zapisania  8. Kliknij przycisk Wygeneruj list przewozowy, znajdujący się na dole strony. 

  9. Na stronie pojawi się komunikat: PODSUMOWANIE: Przesyłka została zarejestrowana.   Kiedy wygenerujesz list przewozowy, przesyłka zostanie nadana. Sposób wysyłki zależy od warunków dostawy, które ustawiłeś podczas wystawiania oferty, oraz od wyboru metody dostawy dokonanego przez kupującego. 

   
   

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar