Netgraf CMS
Loader image

Jak nadać przesyłki Shopee?

 • Jak nadać przesyłki Shopee?
  Realizacja zamówień Shopee jest powiązana ze zleceniem przesyłki. Przesyłki Shopee nadasz więc bardzo łatwo. Metoda wysyłki jest zależna od tego jakie warunki dostawy ustawiłeś podczas wystawiania oferty i którą z zawartych tam metod wybrał kupujący.


  Jak mogę nadać przesyłkę Shopee?


  1. Zaloguj się do panelu administracyjnym.
  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.  3. Odszukaj zamówienie Shopee, dla którego chcesz nadać przesyłkę. Możesz w tym celu użyć filtrów.
  4. Edytuj zamówienie.  5. Na karcie zamówienia przejdź do sekcji Zamówienie Shopee i nadaj przesyłkę.

  Dla zamówienia o statusie Gotowe do Realizacji możesz zlecić wygenerowanie przesyłki, poprzez przycisk Rozpocznij realizację.  Dla zamówienia o statusie W realizacji można wygenerować dokumenty przewozowe.  Po kilku minutach list zostanie pobrany.


  Przesyłka zostanie nadana. Metoda wysyłki jest zależna od tego jakie warunki dostawy ustawiłeś podczas wystawiania oferty i którą z zawartych tam metod wybrał kupujący.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar