Netgraf CMS
Loader image

Jak ustawić własne źródło zamówienia ręcznego?

 • Jak ustawić własne źródło zamówienia ręcznego?
  Jeśli ręcznie dodajesz zamówienia pochodzące z zewnętrznych serwisów, możesz ustawić ich źródła. Dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, skąd pochodzi dane zamówienie i zyskasz możliwość filtrowania zamówień, aby wyświetlić te z konkretnego źródła. Przy dużej liczbie zamówień jest to znaczące ułatwienie dla obsługi wysyłek. Segregowanie zamówień po źródle pochodzenia pozwala na szybkie podzielenie ich np. dla załogi zajmującej się Allegro, sklepem internetowym lub platformą B2B.

  Jak mogę dodać źródło?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Zamówienia kliknij Źródła zamówień ręcznych.  2. Kliknij Dodaj źródło  3. Wpisz nazwę źródła. Możesz też wybrać kolor wykorzystywany do oznaczania zamówień.   5. Kliknij Zapisz.


  Jak dodać źródło w zamówieniu?

  1. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.  2. Edytuj zamówienie ręczne, lub rozpocznij dodawanie nowego.
  3. Wybierz źródło w polu Określenie źródła.  4. Zapisz zmiany.


  Jak znaleźć zamówienia ręczne z konkretnego źródła?

  Aby wyszukać zamówienia ręczne z konkretnego źródła użyj filtrów.

  1. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.  2. Kliknij Pokaż filtry.  3. Wybierz źródło i zaznacz zamówienia ręczne.  4. Kliknij Filtruj.

  Kiedy masz już dodane jakieś źródła w ZamówieniaŹródła zamówień ręcznych, pojawi się dodatkowy filtr, z którego możesz korzystać.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodasz zamówienie

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar