Netgraf CMS
Loader image

Jak wydrukować listę zamówień? Export do CSV, Optima.

 • Jak wydrukować listę zamówień? Export do CSV, Optima.
  Zamówienia z Sellasist łatwo wydrukujesz. Wystarczy przejść do listy zamówień i zaznaczyć zamówienia, które chcesz wydrukować, a następnie wybrać odpowiednią akcję. Zależnie od wybranej akcji wydrukujesz każde zamówienie na osobnej stronie albo wiele zamówień na stronę. Zamówienia możesz drukować także wraz z notatkami.

  Jak mogę wydrukować listę zamówień?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.

  3. Przejdziesz do listy zamówień. Za pomocą filtrów wyświetlisz dowolne zamówienia np. zamówienia z wybranej kategorii lub na konkretny produkt. Zaznacz zamówienia, które chcesz wydrukować.  Zaznaczone zamówienia możesz wydrukować na dwa sposoby.

  Akcja masowa

  Wybierz jedną z akcji drukowania i kliknij Wykonaj.  Przejdziesz do podglądu wydruku i otworzy się okienko z wyborem drukarki oraz opcji wydruku. Po wybraniu opcji wystarczy kliknąć Drukuj.  Przycisk

  Kliknij strzałkę przy przycisku Drukuj, a następnie wybierz jedną z opcji.  Przejdziesz do podglądu wydruku i otworzy się okienko z wyborem drukarki oraz opcji wydruku. Po wybraniu opcji wystarczy kliknąć Drukuj.
  Eksport zamówień do pliku CSV

  Możesz eksportować zamówienia do pliku CSV. Jak to zrobić dowiesz się z artykułu ⇨ Jak wyeksportować zamówienia do pliku CSV?.  Eksport zamówień do Optima

  Możliwy jest także eksport zamówień do programu fakturowo magazynowego Optima. Wystarczy zaznaczyć zamówienia, wybrać akcję Eksport do Optima i kliknąć Wykonaj.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wyeksportujesz CSV
  Jak wyeksportować zamówienia do pliku CSV?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar