Netgraf CMS
Loader image

Jak zintegrować konto Shopee z Sellasist? Integracja Shopee z Sellasist

 • Jak zintegrować konto Shopee z Sellasist? Integracja Shopee z Sellasist
  Integracja z Shopee pozwoli Ci na proste zarządzanie ofertami na Twoim koncie Sellasist. Możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz, a potem łatwo wystawiać je bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellasist. Z jednym Sellasist możesz zintegrować wiele kont Shopee i zarządzać wszystkimi bez konieczności uciążliwego logowania na każde z osobna. Dodawanie nowego konta Shopee w Sellasist jest bardzo proste.

  UWAGA!
  13.01.2023 r. Shopee zakończyło swoją działalność na polskim rynku. API w Polsce wspierane jest do 28 lutego, oznacza to, że do tej daty będą realizowane usługi posprzedażowe oraz świadczone wsparcie. Nadal możesz wystawiać oferty na rynkach latynoamerykańskich i azjatyckich oraz zaimportować produkty z Shopee.

  Przed dodaniem konta Shopee, przejdź na stronę Shopee i WYLOGUJ SIĘ. Upewnisz się w ten sposób, że nie jesteś zalogowany na Shopee. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta.


  Jak mogę zintegrować konto Shopee z Sellasist?

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnym.
  2. W zakładce Integracje kliknij Shopee.



  3. Kliknij zielony klawisz po lewej stronie +DODAJ KONTO.



  4. Ustaw opcje. Możesz wybrać konto pocztowe, firmę i kolor wyróżniający konto, dzięki któremu na pierwszy rzut oka, odróżnisz np. zamówienia z Shopee w liście zamówień. Pole Konto testowe zaznacz tylko w przypadku jeśli dane dotyczą API testowego. API testowe czyli sandbox działa w zamkniętym środowisku i obecnie dla Polskich kont nie jest w pełni funkcjonalne. Można tu też włączyć rozbudowane opisy ofert (Na przykład zdjęcia wewnątrz opisu). Jest to opcja dostępna jedynie dla kont z whitelisty. Niestety API nie zwraca automatycznie takiej informacji o koncie. Jeśli nie masz pewności, czy jesteś wśród zaufanych kont Shopee, nie włączaj tej opcji.
  5. Kliknij Zapisz.



  6. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania Shopee, Zaloguj się.


  7. Po zalogowaniu kliknij Confirm Authorization.


  8. Zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę Sellasist gdzie już masz konto dodane.




  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodasz szablon ustawień
  Jak dodać i skonfigurować szablon ustawień Shopee?

  Zobacz jak dodasz warunki dostawy
  Jak dodać i skonfigurować warunki dostawy Shopee?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar