Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
Filip Marciniak
Community Manager eSprzedaz.com
LICZBA ARTYKUŁÓW:74

Autor artykułów jest Community Managerem w firmie eSprzedaż, byłym Koordynatorem projektu eSprzedaż zrealizowanego w ramach dotacji UE z programu Innowacyjna Gospodarka. Specjalista e-commerce, autor kilku publikacji, które ukazały się między innymi w Gazecie Finansowej, a także współautor pomocy dla usług i narzędzi eSprzedaż. Jego autorskie prace ukazały się także na wielu blogach oraz stronach poświęconych tematyce sprzedaży internetowej.

 

Wszelkie uwagi do artykułów
prosimy wysyłać na mail: prezentacje@esprzedaz.com

Paczki InPost w Sendego.pl już od 6,99zł!

Nowa oferta Promocja Sendego.pl dla wszystkich!

Miło jest nam poinformować, że nasza usługa Sendego.pl rozszerzyła swoją ofertę o tanie przesyłki InPost. Nadawaj paczki InPost Paczkomaty lub InPost Kurier z Sendego.pl już od 6,99zł netto za przesyłkę! Oferta promocyjna na przesyłki InPost w Sendego.pl teraz dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników usług eSprzedaż. 

 

 

Staramy się sprostać potrzebom sprzedawców internetowych na tanie i szybkie przesyłki. Skorzystaj z aktualnej promocji na przesyłki InPost. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie eSprzedaż i nadasz przesyłkę w usłudze Sendego.pl! Przesyłki InPost w doskonałej cenie już od 6,99zł netto. Takiej oferty nie znajdziesz w żadnym innym miejscu!

Wypróbuj system wysyłek Sendego i już dzisiaj nadaj swoje paczki w niezwykle niskiej cenie!


Oferta ograniczona czasowo! Kończy się dnia 24 lipca 2016.

SPRAWDŹ CENNIK I REGULAMIN PROMOCJI


Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar