Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
Filip Marciniak
Community Manager eSprzedaz.com
LICZBA ARTYKUŁÓW:74

Autor artykułów jest Community Managerem w firmie eSprzedaż, byłym Koordynatorem projektu eSprzedaż zrealizowanego w ramach dotacji UE z programu Innowacyjna Gospodarka. Specjalista e-commerce, autor kilku publikacji, które ukazały się między innymi w Gazecie Finansowej, a także współautor pomocy dla usług i narzędzi eSprzedaż. Jego autorskie prace ukazały się także na wielu blogach oraz stronach poświęconych tematyce sprzedaży internetowej.

 

Wszelkie uwagi do artykułów
prosimy wysyłać na mail: prezentacje@esprzedaz.com

❅ eSprzedaż w liczbach - Wesołych Świąt! ❅

2016-12-19 13:00:00
 
 
 


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2017 mamy przyjemność życzyć Państwu wiele radości, szczęścia i sukcesów w nadchodzącym roku, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
Serdecznie dziękujemy za wybór naszych usług i zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo w trakcie trwającej współpracy!

 
 
 

Przegląd najważniejszych wydarzeń roku 2016 w eSprzedaż.com

I kwartał 2016

Stworzyliśmy i uruchomiliśmy nową usługę - Grafido.pl
Dzięki Grafido.pl w łatwy sposób samodzielnie stworzysz swój banner reklamowy dzięki możliwości wyboru i edycji bannerów z setek gotowych wzorów!

Pojawiła się nowa skórka dla sklepów Sellingo.pl
Nowa skórka to nowe możliwości przystosowania Twojego sklepu do asortymentu i branży. Nowa, darmowa skórka sklepu pozwoli Ci jeszcze bardziej uatrakcyjnić Twoją ofertę.

II kwartał 2016
Darmowe Certyfikaty SSL dla sklepów Sellingo.pl
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego sklepu i transakcji płatniczych, napisz do nas, a zupełnie za darmo zainstalujemy w Twoim sklepie Certyfikat SSL.

InPost kurier oraz InPost paczkomaty pojawiły się w Sendego.pl
Dzięki nawiązaniu współpracy z InPost, oprócz DHL proponujemy także tańsze rozwiązania kurierskie, jak i również przesyłki paczkomatowe. Wybór należy do Ciebie! Wysyłaj swoje paczki w niskich cenach, bez umowy, dzięki Sendego.pl!

III kwartał 2016
Pojawił się nowy moduł w Sellasist.pl - Menadżer Pakowania
Menadżer Pakowania to moduł przydatny największym sprzedawcom, dzięki niemu nie będziesz już krążył po magazynie w celu skompletowania każdego kolejnego zamówienia osobno. Teraz zrobisz to dla wielu zamówień jednocześnie dzięki sortowaniu po zamówionych produktach.

Zintegrowaliśmy Allegro z Sendego.pl
Integracja z Allegro oszczędza Twój cenny czas przeznaczony na realizację zamówień z Allegro. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby nadać przesyłkę do klienta, który dokonał zakupu na aukcji Allegro.

IV kwartał 2016
Nowe mobilne menu RWD dla darmowych skórek sklepów Sellingo.pl
Dzięki nowemu mobilnemu menu możesz teraz samodzielnie definiować pozycje w nim wyświetlane. Twoi klienci łatwiej dotrą do kluczowych stron informacyjnych oraz zmienią język sklepu.

Stworzyliśmy program partnerski usługi Sendego.pl
Program partnerski Sendego pozwoli Ci zarabiać na przesyłkach zrealizowanych przez Twoich znajomych. Polecaj Sendego, a my odwdzięczymy się doładowaniami Twojego portfela!

Poniżej podsumowanie roku 2016 w liczbach - Wyświetl całość.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar