Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Udostępnij płatność BLIK w swoim sklepie! Przetestuj BLIK w Sellingo.pl


Udostępnij płatność BLIK w swoim sklepie Sellingo.pl!

Dzięki integracji z Tpay.com płacenie w sklepie Sellingo.pl jest jeszcze łatwiejsze!
Uruchom płatność BLIK w swoim sklepie już dziś!

Ułatw swoim klientom dokonywanie zakupów w kilku prostych krokach. Niezbędne do tego będzie konto w Tpay.com i uruchomienie integracji w ustawieniach sklepu.

 

Skorzystaj z promocji na niższe prowizje w Tpay.com

Zarejestruj swoje konto Tpay.com i skorzystaj z promocyjnych zniżek na prowizję od płatności.
e-przelew: 1,71% zamiast 1,89% oraz e-transfer: 1,71% zamiast 2,25%


Z tej okazji mamy dla Ciebie także promocje na Sellingo.pl i Sellasist.pl

Załóż swój sklep internetowy w Sellingo.pl, a następnie opłać go na cały rok w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymasz od nas jeszcze 100zł netto!

Załóż swój program do obsługi Allegro w Sellasist.pl, a następnie opłać go na cały rok w pakiecie wyższym niż Start w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymasz od nas jeszcze 100zł netto!

Tylko w maju, do pakietów graficznych Sellingo.pl oferujemy również RWD w cenie!
Dowiedz się więcej

Jak będzie wyglądała płatność po stronie klienta?

Po skompletowaniu zamówienia i przejściu do płatności BLIK automatycznie wyskoczy pole przeznaczone na kod BLIK. Twój klient posiadający aplikację bankową bez problemu wygeneruje kod płatności BLIK, który przepisze na stronie płatności w Twoim sklepie.

Następnie potwierdzi płatność w aplikacji i będzie mógł dodać Twój sklep w aplikacji z BLIK jako zaufany, aby dokonywać w nim kolejnych zakupów już bez potrzeby przepisywania kodu BLIK.

Płatność została zakończona, od razu otrzymasz potwierdzenie otrzymania płatności, a Twój klient potwierdzenie złożenia zamówienia.

Zachęcamy do założenia sklepu w oprogramowaniu Sellingo.pl i korzystania z nowoczesnych metod płatności elektronicznych.

Przetestuj płatność BLIK One Click w specjalnie stworzonym do tego celu sklepie oneclick.sellingo.pl


Jak przetestować płatność BLIK One Click?

 
1. Złóż zamówienie w sklepie https://oneclick.sellingo.pl/, wybierz produkty o niskiej kwocie. Upewnij się, że posiadasz w smartfonie zainstalowaną aplikację mobilną swojego banku. To w niej znajdziesz ikonę BLIK, a po kliknięciu w nią pojawi się sześciocyfrowy kod BLIK, który przepiszesz na stronie płatności.
 
2. Po akceptacji płatności, w telefonie pojawi się możliwość zapamiętania sklepu, tak aby przy kolejnych zakupach pominąć krok z przepisywaniem kodu.

3. Po zapamiętaniu sklepu, przy kolejnej płatności aplikacja sama wyświetli powiadomienie o tym, że pojawiła się nowa transakcja, którą wystarczy jedynie zaakceptować klikając przycisk OK.

W ten sposób BLIK jeszcze bardziej uprościł Twoje regularne płatności w sklepach, w których często dokonujesz zakupów.
 
4. Po dokonaniu faktycznej płatności w sklepie oneclick.sellingo.pl, zostanie uruchomiona procedura natychmiastowego zwrotu wpłaconej kwoty. Nie poniesiesz przy tym żadnych kosztów, wszystko zostanie zwrócone w trybie natychmiastowym.
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar