Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Nowy moduł Allegro już dostępny w Sellasist.pl!

2017-10-10 11:43:00

Dlaczego uruchomiliśmy Nowy Moduł Allegro?

W związku ze zmianami zasad jakie wprowadza Allegro dla kont firmowych w lutym 2018 - Już teraz uruchomiliśmy Nowy Moduł Allegro w wersji testowej dla Sellasist. Dzięki temu możesz sprawdzić jak działa i wystawiać swoje aukcje z nowym opisem oferty zgodnym z nowymi zasadami Allegro.

Czytaj też: Nowy wygląd szablonów ofert oraz Nowy opis oferty


Jakie zmiany wnosi Nowy Moduł Allegro w Sellasist?

Nowy Moduł wprowadza zmiany i usprawnienia oparte na Państwa pomysłach i uwagach do Starego Modułu Allegro, które zbieraliśmy przez ostatnie lata.

Nowe Allegro w Sellasist różni się od poprzedniej wersji przede wszystkim podziałem
Szablonów Ofert na 1. Szablony ustawień oraz 2. Szablony opisów.

1. Szablony ustawień ofert pozwalają na zapisanie predefiniowanych ustawień dla łatwiejszego wystawiania kolejnych ofert.
Możemy tu skonfigurować pola wspólne dla wielu wystawianych ofert. Utworzone szablony ustawień mogą się więc różnić np. rodzajem wyróżnienia, sposobem uzupełniania tytułów, cen i stanów magazynowych, a także przypisanymi do nich szablonami reklamacji, gwarancji i zwrotów, które wcześniej utworzymy na Allegro.
Szablony ustawień możesz zmienić nawet w trakcie trwania oferty.


2. Szablony opisów ofert pozwalają na zdefiniowanie układu zdjęć i tekstów oferty Allegro.
Po wstawieniu pola na zdjęcie, należy wybrać numer zdjęcia. Wybrany numer pozwoli określić, które z kolei zdjęcie w Galerii produktu podstawi się w wybrane miejsce oferty.
Po wstawieniu pola tekstowego, opcjonalnie należy uzupełnić je o zmienne. Dzięki temu do odpowiednich pól trafią wybrane przez Ciebie informacje znajdujące się już w produkcie.

 

W Sellasist wprowadzona została także ulepszona Tabela Ofert
Lista ofert została wzbogacona o nowe filtry oraz informacje mówiące o: sposobie wystawienia aukcji, wznawianiu aukcji, a także statystyki licytujących, wyświetlających i obserwujących ofertę użytkowników.

 

Dodana została także osobna tabela Konfiguracji Ofert w której znajdziemy informację dotyczące synchronizowanych elementów aukcji, rodzaju wybranych szablonów ustawień, opisów, dostaw oraz parametrów oferty.
Właśnie w Konfiguracji Ofert możemy teraz wprowadzać zmiany do aktywnych ofert.

 

Wszelkie błędy parametrów np. nieuzupełnione parametry wymagane, znajdziemy w nowych kartach "Błędy" oraz "Zestawy parametrów". Dzięki zapisywaniu logów zmian możemy teraz na bieżąco wyłapywać te braki, a następnie wprowadzać konieczne zmiany do ofert w sytuacji kiedy np. Allegro zmieni wymagane parametry dla kategorii.

Niedługo stworzony zostanie wygodny konwerter starych ofert Allegro na nowe. Dzięki niemu szybko przerzucisz swoje oferty na nowe szablony.
Nowy moduł dostępny będzie niedługo także w Sellingo.pl

 

Jak aktywować wersję Beta Nowego Modułu Allegro w Sellasist?

1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego usługi Sellasist.pl
2. Przejdź do karty Integracje -> Allegro -> Szablony ustawień
3. Pojawi się lista niezbędnych kroków konfiguracji, a pod nią możliwość Aktywowania Nowego Modułu Allegro w wersji Beta.
4. Po wyrażeniu zgody konieczna będzie konfiguracja integracji Allegro wg. wspomnianej wyżej listy.


UWAGA! Nowy Moduł integracji Allegro znajduje się obecnie w fazie testów BETA.
Oznacza to, że przy korzystaniu z niego mogą wystąpić problemy.
Zachęcamy do skorzystania z nowości i podzielenia się z nami swoją opinią.
Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na adres biuro@esprzedaz.com
 
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar