Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Nowe opisy Allegro już dostępne także w Sellingo.pl!

2017-11-14 12:03:00

Dlaczego uruchomiliśmy Nowy Moduł Allegro?

Już teraz uruchomiliśmy Nowy Moduł Allegro dla Sellingo.pl. W lutym 2018 Allegro wprowadza zmiany zasad opisów ofert dla kont firmowych. Dzięki temu już teraz możesz wystawiać swoje aukcje z nowym opisem oferty zgodnym z nowymi zasadami Allegro.

Czytaj też: Nowy wygląd szablonów ofert oraz Nowy opis oferty


Jakie zmiany wnosi Nowy Moduł Allegro w Sellingo i Sellasist?

Nowy Moduł wprowadza wygodne usprawnienia oparte na przesłanych do nas wcześniej pomysłach dotyczących Starego Modułu Allegro, które zbieraliśmy przez ostatnie lata.

Nowe Allegro w Sellingo znacznie różni się od poprzedniej wersji, przede wszystkim podziałem Szablonów Ofert na 1. Szablony ustawień oraz 2. Szablony opisów. Wprowadza także nowe funkcje, wcześniej niedostępne w Sellingo.pl

1. Szablony ustawień ofert pozwalają na zapisanie predefiniowanych ustawień oferty dla łatwiejszego wystawiania kolejnych, podobnych ofert.
Możemy tu skonfigurować pola wspólne dla wielu wystawianych ofert. Utworzone szablony ustawień mogą się więc różnić np. rodzajem wyróżnienia, sposobem uzupełniania tytułów, cen i stanów magazynowych, a także przypisanymi do nich szablonami reklamacji, gwarancji i zwrotów, które wcześniej utworzymy na Allegro.
Szablony ustawień możesz zmienić nawet w trakcie trwania oferty.


2. Szablony opisów ofert pozwalają na zdefiniowanie zawartości oferty - układu zdjęć i tekstów oferty Allegro.
Po wstawieniu pola na zdjęcie, należy wybrać numer zdjęcia. Wybrany numer pozwoli określić, które z kolei zdjęcie w Galerii produktu podstawi się w wybrane miejsce oferty.
Po wstawieniu pola tekstowego, opcjonalnie należy uzupełnić je o zmienne. Dzięki temu do odpowiednich pól trafią wybrane przez Ciebie informacje znajdujące się już w produkcie.

 

W Sellingo pojawiła się teraz ulepszona Tabela Ofert
Tabela ofert pokazuje teraz nowe filtry oraz szczegóły mówiące o: sposobie wystawienia aukcji, wznawianiu aukcji, a także statystyki licytujących, wyświetlających i obserwujących ofertę użytkowników Allegro.

 

Dodana została także osobna tabela Konfiguracji Ofert w której znajdziemy informację dotyczące synchronizowanych elementów aukcji, rodzaju wybranych szablonów ustawień, opisów, dostaw oraz parametrów oferty.
Właśnie w Konfiguracji Ofert możemy teraz wprowadzać zmiany do aktywnych ofert.

Wszelkie błędy parametrów np. nieuzupełnione parametry wymagane, znajdziemy w nowych kartach "Błędy" oraz "Zestawy parametrów". Dzięki zapisywaniu logów zmian możemy teraz na bieżąco wyłapywać braki w parametrach aukcji, a następnie wprowadzać niezbędne zmiany do ofert w sytuacji kiedy np. Allegro zmieni zasady wymaganych parametrów dla kategorii.

Niedługo stworzony zostanie wygodny konwerter starych ofert Allegro na nowe. Dzięki niemu szybko przerzucisz swoje oferty na nowe szablony.


UWAGA!
Zachęcamy do skorzystania z nowości i podzielenia się z nami swoją opinią.
Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na adres biuro@esprzedaz.com
 
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar