Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Ważne zmiany w przepisach o ochronie danych osobowych

2018-05-15 09:13:00

 

Dnia 25 maja 2018 roku wejdą w życie przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO/), które będą mieć ważne znaczenie i wpływ na prawo dotyczące danych osobowych.

Treść rozporządzenia można znaleźć na stronie: https://giodo.gov.pl/pl/569/9276

My także jesteśmy przygotowani na te zmiany i chcielibyśmy poinformować o aktualizacjach jakie wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Oprócz aktualizacji naszej Polityki Prywatności stworzyliśmy także stronę pozwalającą w prosty i przejrzysty sposób poznać informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz zabezpieczeń, które je chronią. Poniżej znajdziesz komplet odnośników prowadzących do najważniejszych stron dotyczących warunków świadczonych przez nas usług, a także wszelkie informacje na temat wdrożonej w naszej firmie polityki bezpieczeństwa oraz prywatności.

Kliknij w poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej:

    Informacja o Twoich danych osobowych
    Polityka Prywatności
    Polityka Bezpieczeństwa
    Regulamin usług eSprzedaż

Wprowadzone przez nas zmiany są jedynie zmianami kosmetycznymi, ponieważ od początku istnienia naszej firmy dbamy o naszych klientów i ich dane osobowe. Wszystkim naszym użytkownikom zawsze udostępnialiśmy prawa, które teraz odświeża RODO tzn. prawo do cofania wszelkich zgód, a także prawo o byciu zapomnianym. Dbamy o to, aby nasza Polityka Prywatności zawsze była przejrzysta. Jasno wskazuje ona na najważniejsze informacje dotyczące tego kto, na jakiej podstawie, w jaki sposób, a także w jakim celu przetwarza Twoje dane osobowe. Nigdy nie udostępniamy, nie przekazujemy, ani nie odsprzedajemy żadnych danych naszych klientów stronom trzecim.

Jeżeli masz jakieś pytania, pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować. Prosimy tylko o szczegółowy opis Twojego zapytania. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar