Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Kontakt z Pomocą Techniczną ws. usług Sellingo i Sellasist

2018-06-19 15:40:00
Aby zapewnić coraz wyższą jakość obsługi i lepszy dostęp do świadczonej przez nas pomocy technicznej użytkownikom pakietów płatnych usług Sellingo i Sellasist - informujemy, że pomoc telefoniczna oraz e-mail nie będzie już świadczona użytkownikom, którzy korzystają z pakietu Darmowego.

Od 1 lipca 2018 ze świadczonej przez nas pomocy technicznej dla Sellingo oraz Sellasist skorzystać będą mogli jedynie użytkownicy płatnych pakietów tych usług.
Wszyscy użytkownicy posiadający pakiet wyższy niż Darmowy.

Dla pozostałych naszych usług pomoc świadczona będzie tak jak dotychczas.

Użytkowników usług Sellingo i Sellasist w pakiecie Darmowym nie pozostawiamy jednak bez możliwości kontaktu z nami!
Będą oni mogli zawsze skontaktować się z naszym Przedstawicielem Handlowym pod numerem telefonu 533 321 629 lub pod dotychczasowym adresem e-mail: biuro@esprzedaz.com w celu uzyskania informacji handlowych dotyczących naszych usług.

Wszystkich użytkowników obu usług zapraszamy również na regularnie organizowane spotkania online, na których dowiedzą się Państwo więcej o naszych usługach i również będą mogli Państwo zadać swoje pytania - harmonogram dostępny jest na stronie https://esprzedaz.com/prezentacja.
Cały czas dostępna jest także baza wiedzy na temat naszych usług m.in. na stronie https://esprzedaz.com/pomoc, a także na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/user/esprzedaztv

Jednocześnie użytkowników pakietów Darmowych zachęcamy do wyboru i przejścia na wyższy pakiet abonamentowy, w którym udostępniamy bieżący kontakt z naszą pomocą techniczną przez telefon oraz e-mail.

Aktualny numer telefonu pomocy technicznej oraz formularz kontaktowy wyświetlany jest już w panelach administracyjnych usług Sellingo oraz Sellasist posiadających wyższy pakiet niż Darmowy.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar