Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
LICZBA ARTYKUŁÓW:33

Nowa skórka graficzna sklepu Sellingo do wyboru - Cute Animals

2018-10-18 12:38:00

W sklepach Sellingo pojawiła się nowa, darmowa skórka graficzna sklepu do wyboru. Nową skórkę nazwaliśmy Cute Animals, charakteryzuje się ona estetycznie zaokrąglonymi rogami ramek oraz wyróżnieniem najważniejszych elementów strony w postaci gładkich cieni sprawiających wrażenie wypukłości, przez co sprawiają wrażenie elementów umieszczonych bardziej "na wierzchu" strony.

Jednocześnie informujemy, że w usłudze Grafido.pl pojawiły się już nowe szablony bannerów reklamowych do wyboru - stworzone specjalnie dla nowej skórki graficznej tak, aby spójnie do niej pasowały. W prosty sposób można uruchomić nową skórkę oraz stworzyć pasujące do niej bannery reklamowe.

Zachęcamy do obejrzenia skórki na stronie http://cuteanimals-toys-1.sellingo.pl/ oraz do instalacji i aktywowania nowej skórki w celu samodzielnego jej sprawdzenia.

Serdecznie zapraszamy również na kurs i spotkanie online poświęcone nowej skórce, na którym zaprezentujemy jej walory oraz pokażemy jak stworzyć ładny sklep internetowy!

Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 11:00, aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zapisać się na stronie https://esprzedaz.com/prezentacja

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar