Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
Filip Marciniak
Community Manager eSprzedaz.com
LICZBA ARTYKUŁÓW:74

Autor artykułów jest Community Managerem w firmie eSprzedaż, byłym Koordynatorem projektu eSprzedaż zrealizowanego w ramach dotacji UE z programu Innowacyjna Gospodarka. Specjalista e-commerce, autor kilku publikacji, które ukazały się między innymi w Gazecie Finansowej, a także współautor pomocy dla usług i narzędzi eSprzedaż. Jego autorskie prace ukazały się także na wielu blogach oraz stronach poświęconych tematyce sprzedaży internetowej.

 

Wszelkie uwagi do artykułów
prosimy wysyłać na mail: prezentacje@esprzedaz.com

Byliśmy na V edycja Targów eHandlu

Branża e-commerce przygotowywała się na ten dzień dłuższy czas - w tym roku Targi odbyły się na Stadionie Narodowym więc wszystko musiało pójść tak jak przewidywali organizatorzy z Fundacji Polak 2.0

Zapraszamy do przeczytania naszej krótkiej aktualności na ten temat oraz obejrzenia fotorelacji.

Jesienne wydanie Targów eHandlu połączone z konferencją E-commerce Trends wskazuje na to iż rynek sprzedaży internetowej oraz branża wspierająca e-commerce rozwija się coraz szybciej i w dobrym kierunku. Organizatorzy doskonale dobrali lokalizację oraz czas. Współpraca na zasadzie połączenia Targów eHandlu z Ekomersami wypadła świetnie, oba te eventy doskonale się uzupełniają przez co zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia dopisała frekwencja publiczności oraz przedstawicieli z branży. Takie targi zawsze są wspaniałym miejscem spotkań i najczęściej rozpoczynają współpracę między sprzedawcami internetowymi, a firmami oferującymi support sprzedaży online.

Podczas Targów eHandlu rozdano nagrody branżowe - Ekomersy 2013, będące wyjątkowym wyróżnieniem dla firm oferujących produkty lub usługi przeznaczone dla sprzedawców internetowych. Wśród nominowanych znalazło się wiele osób które przyczyniły się do rozwoju sektora e-commerce w naszym kraju.

Całokształt tej imprezy oceniamy bardzo dobrze. Prócz wspaniałej scenerii Stadionu Narodowego świetnie wypadły prezentacje w których mieliśmy możliwość posłuchać także gości z zagranicy. Mamy nadzieję że podczas kolejnych Targów eHandlu znów będziemy mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz przyjrzeć się innowacyjnym rozwiązaniom branży e-commerce. Serdecznie gratulujemy organizatorom i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji.

 Zobacz Zdjęcia oraz Film z V edycji targów.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar