Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
Filip Marciniak
Community Manager eSprzedaz.com
LICZBA ARTYKUŁÓW:74

Autor artykułów jest Community Managerem w firmie eSprzedaż, byłym Koordynatorem projektu eSprzedaż zrealizowanego w ramach dotacji UE z programu Innowacyjna Gospodarka. Specjalista e-commerce, autor kilku publikacji, które ukazały się między innymi w Gazecie Finansowej, a także współautor pomocy dla usług i narzędzi eSprzedaż. Jego autorskie prace ukazały się także na wielu blogach oraz stronach poświęconych tematyce sprzedaży internetowej.

 

Wszelkie uwagi do artykułów
prosimy wysyłać na mail: prezentacje@esprzedaz.com

Nowości w usługach eSprzedaz.com


Nasze usługi Tworzymy dla Ciebie!

 

Sellingo, najnowocześniejszy sklep abonamentowy!

Jest nam niezmiernie miło przedstawić naszą najnowszą usługę abonamentową Sellingo.pl, która dołączyła właśnie do rodziny usług eSprzedaz.com

Sellingo to usługa oferująca abonamentowe sklepy internetowe, także w Pakiecie Darmowym, który pozwoli Ci sprzedawać bez kosztów. Dzięki temu, już na starcie swojej działalności ocenisz jak duże jest zainteresowanie Twoją ofertą nie ponosząc prawie żadnych kosztów. Swój sklep zatowarujesz pobierając produkty z wystawionych aukcji allegro, bądź przy wyborze wyższego pakietu niż darmowy, zaimportujemy Twoje produkty z innego sklepu.


Sellingo to oprogramowanie sklepu internetowego stworzone w najnowocześniejszej technologii. Idealnie przystosowane na potrzeby Twoich klientów ale i także dla Ciebie. Świetnie zoptymalizowane pod względem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Pobierzesz zamówienia i produkty prosto z allegro, a także wystawisz na allegro aukcję ze sklepu - wybierając jedynie produkt znajdujący się w sklepie, a następnie przechodząc przez formularz wystawiania aukcji.

 

Wybrane funkcje Sellingo:

  • Intuicyjny panel zarządzania
  • Dwustronna integracja z allegro.pl
  • Obsługa poczty e-mail (z przypisywaniem wiadomości do zamówień)
  • Pobieranie zamówień z allegro.pl
  • Integracje z szybkimi płatnościami
  • Integracja z firmami kurierskimi
    ...oraz wiele więcej! Sprawdź na sellingo.pl
 
 
Fotolister! Nowe funkcje, Pakiet Premium, Nowy szybszy serwer!

Hosting zdjęć Fotolister otrzymuje kolejny pakiet abonamentowy - Pakiet Premium, bez limitów. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom postanowiliśmy uruchomić Pakiet Premium dla usługi Fotolister.

Serwer Fotolister przyspiesza - jeszcze niedawno cała usługa została przeniesiona na stabilny serwer z dziesięciokrotnie większą przepustowością łącza niż dotychczas. Obrazki ładują się teraz znacznie szybciej!
Dodatkowo, jako zabezpieczenie posiadamy także backupy usługi Fotolister zawierające wszystkie dane z ostatniego miesiąca.

Wraz z uruchomieniem tego Pakietu - usługa Fotolister otrzymała także nowe możliwości edycji zdjęć. Zaawansowany edytor ma wiele możliwości lecz jego użytkowanie jest niezwykle proste. Kadruj, obracaj, bądź zmniejszaj zdjęcia, dołóż ramkę lub jakiś filtr. Wszystko to aby poprawić jakość prezentacji Twojej oferty!

 

 

Nowa strona eSprzedaz.com!

Właśnie powstała nasza nowa oficjalna strona eSprzedaz.com, na której znajdziesz odnośniki do wszystkich naszych usług oraz artykuły przeznaczone w szczególności dla sprzedawców internetowych. W przyszłości na stronie eSprzedaz.com powstanie także forum, na którym będziemy dzielić się naszą wiedzą z użytkownikami. Na forum oferować będziemy także pomoc prawną oraz techniczną.

 

Nowe szablony w Aleszablony.pl

W usłudze generatora szablonów Aleszablony.pl pojawiły się nowe wzory szablonów aukcji przeznaczone dla branż, o które prosili wcześniej nasi klienci. Sprawdź nasze najnowsze wzory, może zechcesz użyć ich na swoich aukcjach? Jeżeli nie znalazłeś jednak szablonu dla siebie, napisz do nas jaki rodzaj potrzebujesz, a być może kolejne szablony przeznaczone będą właśnie dla Twojej branży.

 

nowe szablony
nowe szablony

 

 

Powiadomienia SMS

W ostatnim czasie wprowadziliśmy także wygodną funkcje powiadomień SMS - jeżeli więc nie zaglądasz często na swoją skrzynkę e-mail, bądź dodatkowo chcesz otrzymać informację w postaci SMS'a, uzupełnij swój numer telefonu komórkowego w ustawieniach konta, a na pewno powiadomimy Cię o kończących się usługach.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar