Content
Netgraf CMS
O AUTORZE
Filip Marciniak
Community Manager eSprzedaz.com
LICZBA ARTYKUŁÓW:74

Autor artykułów jest Community Managerem w firmie eSprzedaż, byłym Koordynatorem projektu eSprzedaż zrealizowanego w ramach dotacji UE z programu Innowacyjna Gospodarka. Specjalista e-commerce, autor kilku publikacji, które ukazały się między innymi w Gazecie Finansowej, a także współautor pomocy dla usług i narzędzi eSprzedaż. Jego autorskie prace ukazały się także na wielu blogach oraz stronach poświęconych tematyce sprzedaży internetowej.

 

Wszelkie uwagi do artykułów
prosimy wysyłać na mail: prezentacje@esprzedaz.com

Sprawdź status działania usług eSprzedaż oraz Allegro

Ze względu na częste problemy z działaniem Allegro.pl w ostatnim czasie, stworzyliśmy specjalną stronę informującą o aktualnych awariach w serwisie Allegro.pl, na którym większość z naszych usług opiera swoje działanie.

Jednocześnie chcąc zwiększyć poziom naszych usług, postanowiliśmy pokazać także informację na temat naszych serwerów, pomimo tego iż awarię zdarzają się nam bardzo rzadko. Gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce, na stronie http://status.esprzedaz.com/ na pewno znajdzie się aktualna informacja wraz z przewidywanym terminem usunięcia usterki. Na stronie informować będziemy także o planowanych przerwach technicznych serwisu Allegro.pl.

 

Przejdź na stronę http://status.esprzedaz.com/ i sprawdź informację na temat awarii.


Legenda dla statusów zawartych na stronie:

Serwer Główny - Jeżeli serwer główny ulegnie awarii, zostanie wyłączony bądź będzie w trakcie restartu, logowanie w Panelu Głównym na stronie panel.esprzedaz.com będzie niemożliwe.

Fotolister - Jeżeli Serwer Fotolister będzie niedostępny, niemożliwym będzie wgrywanie nowych obrazków, obrazki wcześniej wgrane, będą jednak nadal wyświetlane z zapasowego serwera.

Sellasist - W sytuacji kiedy serwer Sellasist jest wyłączony, niemożliwym jest zalogowanie się do tej usługi, usługa wstrzyma wystawianie aukcji oraz pobieranie zamówień do momentu wznowienia pracy serwera.

Allegro WebApi - Kiedy nie działa, usługi oparte na integracji i pobieraniu danych z Allegro także.

Allegro WebApi Sandbox - W przypadku braku działania, testowe konta Allegro w usłudze Sellasist także nie będą działać.

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Liczba komentarzy: 0
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
  • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar