Netgraf CMS
Loader image

Co to jest Transfer i jak jest liczony?

 • Co to jest Transfer i jak jest liczony?
  Czym jest transfer i w jaki sposób jest naliczany?
  Transfer liczony jest z każdym wyświetleniem zdjęcia np. kiedy klient wchodzi na stronę z zamieszczonymi obrazkami, zużywa transfer równy wadze tego obrazka, ze względu na to iż obrazek jest pobierany z serwera i wyświetlany dla klienta na aukcji.
   
  Przekroczenie transferu może oznaczać, że wyświetlane obrazki/strony są bardzo popularne i często odwiedzane lub obrazki ważą bardzo dużo i zużywają dużo transferu z każdym ich wyświetleniem w pełnej rozdzielczości. Transfer jest resetowany pierwszego dnia każdego miesiąca.

  Czy można zwiększyć transfer?
  Tak, oczywiście. Transfer można zwiększyć po zalogowaniu się do usługi. Na stronie cennika pokazane są wszelkie informacje dotyczące ceny oraz pakietu. Wyższe pakiety mają większe limity transferu, należy więc zmienić pakiet na wyższy. Transfer jest zerowany pierwszego dnia każdego miesiąca.

  Czy można kontrolować zużycie transferu?
  Transfer oraz jego zużycie wyświetlane są po zalogowaniu do usługi. Jest tam zielony pasek statusu z procentowym wykorzystaniem transferu w danym miesiącu. Można dzięki temu założyć, że np. jeżeli zużycie transferu w połowie miesiąca jest mniejsze niż 50% to transferu starczy do końca miesiąca, jeżeli jest większe to raczej zabraknie nam transferu przed końcem miesiąca.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar