Netgraf CMS
Loader image

Co to są unikalne odwiedziny w statystykach odwiedzin Sellasist?

 • Co to są unikalne odwiedziny w statystykach odwiedzin Sellasist?
  Czym różnią się unikalne odwiedziny od odwiedzin pokazanych w statystykach?

  Unikalne odwiedzimy to odwiedziny jednego adresu IP, każde wejście z tego samego adresu będzie liczone tylko jako jedno unikalne wejście. Natomiast licznik odwiedzin zanotuje każde wejście, także z tego samego adresu IP.

  Typ odwiedzin: Możesz wybrać między Wszystkimi a Unikalnymi odwiedzinami. Unikalne odwiedziny reprezentują liczbę indywidualnych użytkowników, którzy odwiedzili Twój sklep, niezależnie od liczby wizyt. Oznacza to, że jeśli ten sam użytkownik odwiedzi Twój sklep pięć razy w ciągu dnia, zostanie on zliczony jako jedna unikalna wizyta. 
  Przykładowo:
  Klient odwiedza sklep z adresu IP: 255.255.255.255 o godzinie 11:43. Skrypt naliczający odwiedziny w tym sklepie zanotuje sobie jego IP. O godzinie 16:27 klient znowu wchodzi na stronę z tego samego adresu IP. Wieczorem jeszcze raz odwiedza serwis - jest godzina 23:51. 

  W statystykach będzie napisane:
  Liczba odwiedzin: 3
  Liczba unikalnych odwiedzin: 1

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar