Netgraf CMS
Loader image

Czy administratorom mogę udzielić ograniczonego dostępu do usługi?

 • Czy administratorom mogę udzielić ograniczonego dostępu do usługi?

  Każdemu z administratorów obsługujących usługę możemy przypisać inny zakres uprawnień. Samodzielnie wybierzesz, do których kart w panelu administracyjnym będzie miało dostęp wskazane konto administracyjne. W razie potrzeby stworzysz także nowe konta z dostępem do wybranych miejsc w usłudze.

  Jeżeli np. podejmiesz współpracę z firmą zajmującą się tworzeniem treści, udostępnisz im dostęp jedynie do karty Treści. Dzięki temu nie zajrzą w Twoje zamówienia, ani asortyment. Nie ryzykujesz więc, że ktoś coś przestawi w ustawieniach.

  W Sellasist możemy też powiązać administratorów z punktami odbioru, wtedy taki administrator będzie widział zamówienia tylko z konkretnego punktu. Warunkiem przypisania administratora do punktu odbioru jest stworzenie w karcie Administracja ⇨ Dostawy ⇨ Punkty odbioru osobistego, chociaż jednego takiego punktu.

  Jak dodać kolejnego administratora?

  Ile dodatkowych kont administratorów mogę utworzyć?


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar