Netgraf CMS
Loader image

Czy administratorom mogę udzielić ograniczonego dostępu do usługi?

 • Czy administratorom mogę udzielić ograniczonego dostępu do usługi?
  Tak, możesz przypisać różnym administratorom różne zakresy uprawnień. Możesz samodzielnie wybrać, do których części panelu administracyjnego będzie miało dostęp dane konto administracyjne. Na przykład, jeśli współpracujesz z firmą zajmującą się treściami, możesz im udostępnić dostęp tylko do karty Treści, a nie do zamówień czy asortymentu. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, co każdy administrator może zobaczyć
  i edytować, co minimalizuje ryzyko przypadkowych zmian w ustawieniach.
   
  Dodatkowo, w Sellasist możesz również powiązać administratorów z konkretnymi punktami odbioru. Wtedy dany administrator będzie widział tylko zamówienia z wybranego punktu. To bardzo przydatne, jeśli chcesz, aby różni administratorzy zarządzali zamówieniami z różnych lokalizacji.
  Warunkiem przypisania administratora do punktu odbioru jest stworzenie w karcie Administracja ⇨ Metody dostawy ⇨ Punkty odbioru osobistego, chociaż jednego takiego punktu.
  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar