Netgraf CMS
Loader image

Czym jest mapowanie, wiązanie kategorii?

 • Czym jest mapowanie, wiązanie kategorii?
  Mapowanie kategorii pozwala na łączenie kategorii z różnych platform. Dzięki temu, gdy przypisujesz kategorię w jednym miejscu, np. w Sellasist, jest ona automatycznie rozpoznawana i przypisywana w innym miejscu, np. na Allegro. To ułatwia zarządzanie produktami w różnych miejscach jednocześnie.  Dla importów Allegro

  Kiedy importujesz produkty z Allegro do Sellasist, możesz przypisać kategorie Allegro do kategorii, które już masz w Sellasist. Dzięki temu produkty z Allegro trafią do odpowiednich działów w Sellasist.
  Dla sklepów zintegrowanych z Sellasist

  Jeśli masz sklep zintegrowany z Sellasist, poprawne mapowanie kategorii pozwoli na wyświetlanie produktów z Sellasist w odpowiednich kategoriach sklepu.


  Dla hurtowni

  Jeśli korzystasz z hurtowni i chcesz dodać ich asortyment do Sellasist, możesz przypisać kategorie hurtowni do kategorii w Sellasist. W ten sposób produkty z hurtowni trafią do odpowiednich działów w Sellasist.  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar