Netgraf CMS
Loader image

Czym są banery na liście ofert Allegro?

 • Czym są banery na liście ofert Allegro?
  Jeżeli uruchomiłeś abonament sklepu Allegro to znaczy, że możesz wprowadzać własne banery na Allegro, które pojawią się na Twojej stronie sprzedawcy. Banery będą wyświetlane u góry listy wszystkich Twoich ofert na stronie: https://allegro.pl/TWÓJ_LOGIN_ALLEGRO/.
  Dzięki banerom zareklamujesz najistotniejsze oferty i kategorie na Twoim koncie Allegro.

  Gdzie na Allegro mogę to zrobić?

  Swoje gotowe banery wstawisz po zalogowaniu w Allegro i przejściu na stronę
  https://allegro.pl/sellerExtras/listingBanners
   
  Co może znaleźć się na banerze? Ile banerów mogę pokazać na Allegro?
  Na banerze zareklamujesz całą swoją ofertę, wybraną kategorię lub produkt. Możesz wyświetlić do 5 banerów, które będą zmieniać się co kilka sekund.

  Z załącznika nr. 2 do regulaminu Allegro Artykuł 1.pkt.5:
  "Banery na liście ofert nie mogą zawierać reklam, treści promocyjnych i ogłoszeniowych dotyczących działalności prowadzonej poza Allegro oraz danych kontaktowych. Dozwolone jest logo marki/producenta."

  Nie musisz się martwić o rozmiar i wagę obrazka, zadbaliśmy o to za Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz jeden z szablonów Grafido.pl i przystosujesz go wg. swoich potrzeb. Po zapisaniu możesz mieć pewność, że obrazek będzie odpowiedni dla Allegro.

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar