Netgraf CMS
Loader image

Czym są Szybkie Zmiany i jak ich używać?

 • Czym są Szybkie Zmiany i jak ich używać?
  Edytowanie wielu produktów bywa bardzo męczące i czasochłonne. Na szczęście w Sellasist znajdziesz narzędzie szybkich zmian. Szybkie zmiany pozwalają na ekspresowe wprowadzanie zmian w wielu produktach naraz (do 500 naraz), dzięki czemu nie musisz edytować każdego osobno i oszczędzasz czas. Dostępne zmiany widoczne są w tabeli, znajdziesz w niej także informację o statusie produktu.

  Jak użyć szybkich zmian?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Asortyment kliknij Szybkie zmiany.

  3. Przejdziesz teraz do narzędzia szybkich zmian. Narzędzie jest podzielone na zakładki Dane podstawowe oraz Magazyn. Z obu zakładek korzysta się tak samo. Najpierw za pomocą filtrów wyświetl produkty, które chcesz edytować. Aby zobaczyć filtry kliknij Pokaż filtry.


  4. Po wyświetleniu produktów wybierz, jaka ich liczba będzie widoczna na jednej stronie. Możesz wyświetlić od 25 do 500 produktów jednocześnie.

  5. Kiedy już dokonasz zmian w produktach, zapisz je. Zrobisz to klikając przycisk na dole strony.

  Rozwijanie produktów z wariantami

  Istnieje tu także możliwość rozwinięcia produktów wraz z dostępnymi wariantami, dzięki czemu szybko uzupełnisz np. ilość sztuk danego koloru. Wystarczy, że zaznaczysz Pokaż warianty zaraz przy przycisku Filtruj.


  Ceny

  Jeżeli w którymś produkcie cena jest "Nie dotyczy" to znaczy że cena zależna jest od wariantu, należy więc rozwinąć warianty i edytować w nich ceny.


  Menu

  Część z ustawień produktów zmienisz masowo posługując się rozwijanym menu. Wystarczy tylko oznaczyć których produktów mają tyczyć się zmiany, wybrać akcję w menu i kliknąć WYKONAJ.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak masowo zmienić szablon:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar