Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać firmę w Sellasist?

 • Jak dodać firmę w Sellasist?
  Tu możesz dodać Swoją firmę. Sellasist pobiera z firm dane między innymi dla dokumentów i integracji. Dodana firma ułatwi Ci wystawianie faktur i innych dokumentów oraz ich prawidłowe księgowanie. Dokumenty nie będą generowane, jeśli firma nie jest dodana. Możesz skonfigurować tylko jedną firmę.

  Jak mogę dodać firmę?
   
  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Administracja kliknij Firmy.  3. Kliknij Dodaj firmę.  4. W sekcji Dane firmy wypełnij pola, podając wszelkie wymagane informacje.
  5. Wstaw zdjęcie. Zdjęcie Firmy będzie używane jako logotyp w fakturach.


  6. Poniżej możesz podać dane dla plików JPK, oraz konta bankowego firmy.  8. Ustawienia dokumentów skonfigurujesz w sekcji Faktury, Faktury marża, Rachunki, Proformy i Korekty. Wybierz format numerowania faktur. Może to być numerowanie roczne, lub miesięczne.
  9. Wybierz kierunek przeliczania wartości, a następnie ustaw od jakiego numeru ma się rozpocząć numerowanie faktur, jest to przydatne jeżeli np. chcesz aby numeracja faktur w każdym miesiącu zaczynała się od 1 (wpisz w pole ROZPOCZĘCIE NUMEROWANIA 1).


  10. Zaznacz reset numerowania, jeśli chcesz, aby numeracja faktur była resetowana w nowym cyklu miesiąc/rok.
  11. Jeżeli jesteś zwolniony z VAT, oznacz boks. Informacja o tym fakcie wraz z wyjątkiem z odpowiedniej ustawy znajdzie się na wystawianych fakturach.
  12. Możesz ustalić prefiks faktur. Np. FV, albo w inny, pożądany dla Ciebie sposób. Prefiks ułatwia identyfikację faktur, szczególnie jeśli prowadzisz sprzedaż przez kilka firm. Wybrany Prefiks będzie się ustawiał w gotowej fakturze.  13. W ostatniej sekcji uzupełnisz dane, jeżeli korzystasz z programów fakturowo-magazynowych firmy InsERT S.A. lub z innych, które obsługują format EDI++.
  14. Po ustawieniu wszystkiego, tak jak chcesz zapisz zmiany.
  Edycja firmy

  Wszystkie dane możesz w każdej chwili edytować klikając w ołówek po prawej stronie przy nazwie firmy w liście firm.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wygenerujesz dokumenty zamówień
  Jak w Sellasist wygenerować i pobrać dokumenty dla zamówień?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar