Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać zdjęcia w Opisie produktu?

 • Jak dodać zdjęcia w Opisie produktu?
  Zdjęcia możesz dodawać wprost z dysku lub z powiązanego z Fotolister. Obsługiwane rozszerzenia to .jpg, .png oraz .gif. Jedno zdjęcie może zajmować maksymalnie 10MB pojemności. Zdjęcia dodawane z dysku zapisują się automatycznie na hostingu zdjęć- Fotolister, po to abyś miał do nich dostęp z każdego miejsca na Ziemi, skąd tylko będziesz chciał zarządzać sprzedażą. Zdjęcia umieszczone na Fotolister możesz dowolnie edytować, tworzyć piękne galerie, które później umieścisz w opisach przedmiotów. Główną zaletą umieszczania wszystkich zdjęć na Fotolister jest ich błyskawiczne wyświetlanie.


  Aby dodać zdjęcia, w opisie produktu zaznacz kursorem miejsce gdzie ma być dodane zdjęcie. 
  • następnie kliknij na obrazek w przyborniku na górze pola opisu. 





  • po lewej stronie masz zielony klawisz +DODAJ ZDJĘCIE Z DYSKU. Po prawej WYBIERZ KATEGORIĘ. Jeśli chcesz wstawić zdjęcie z kategorii Fotolistera kliknij WYBIERZ KATEGORIĘ i w wybranej oznacz zdjęcie, które ma być wstawione, jego link wpisze się jako źródło obrazu, następnie określ cechy położenia zdjęcia (opis poniżej)




  • jeśli nie chcesz wybierać obrazów z Fotolister kliknij DODAJ ZDJĘCIE Z DYSKU, 
  • kliknij i wybierz zdjęcie z dysku, możesz wybrać kilka zdjęć jednocześnie przytrzymując klawisz Ctrl zaznacz myszką żądane zdjęcia.
  • możesz określić, czy przeskalować zdjęcie, dodać mu znak wodny oraz wybrać kategorię w Fotolister, do której dodasz zdjęcie z dysku.
  • Zapisz je. Zdjęcie doda się do Twojej usługi Fotolister
  • Kiedy zdjęcie zostanie dodane, kliknij jeszcze raz zdjęcie, które chcesz umieścić w opisie. Teraz możesz zdefiniować położenie zdjęcia.

  WYRÓWNANIE:
  - do prawej lub lewej strony

  MARGINESY
  - w pikselach- górny/ dolny/ prawy/ lewy

  WIELKOŚĆ ZDJĘCIA
  - szerokość x wysokość w pikselach ( wystarczy podać np. szerokość zdjęcia, program sam, proporcjonalnie dostosuje jego wysokość), aby tak się działo, musisz mieć zaznaczony boks MAINTAIN RATIO.





  Następnie przejdź do zakładki STYLE. Zaznacz w jakim stylu życzysz sobie mieć zdjęcia w opisie (nie jest to konieczne)
  Na koniec kliknij klawisz WSTAW i zdjęcie będzie widoczne w karcie produktu.





  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar