Netgraf CMS
Loader image

Jak uruchomić Dyskusję Allegro i autoresponder w Sellasist?

 • Jak uruchomić Dyskusję Allegro i autoresponder w Sellasist?
  Dyskusje na Allegro to narzędzie umożliwiające komunikację z klientami, zwłaszcza gdy pojawiają się pytania, czy problemy po zakupie. Dzięki integracji z Sellasist możesz zarządzać tymi dyskusjami bezpośrednio z panelu Sellasist. Dodatkowo, nasz autoresponder pozwoli Ci na automatyczne odpowiadanie na wiadomości, co może pomóc w utrzymaniu statusu Super Sprzedawcy.

  Korzyści z integracji:
  • Wszystkie dyskusje i zamówienia w jednym miejscu.
  • Szybka i profesjonalna obsługa klienta.
  • Wiadomości są automatycznie powiązane z zamówieniami.
  • Możliwość ustawienia automatycznych odpowiedzi w Dyskusjach i Wiadomościach
  • Indywidualne ustawienie treści i godzin wysyłki autorespondera
  • Zachowanie pełnej liczby punktów dla Statusu Sprzedawcy.
  Gdzie znajdę Allegro dyskusje?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Poczta kliknij Dyskusje Allegro.  3. Przejdziesz do listy dyskusji. Na liście zobaczysz dyskusje z wszystkich kont Allegro, które masz zintegrowane z Sellasist. Możesz je dowolnie filtrować, aby wyświetlić tylko wybrane. Aby wejść do dyskusji, wystarczy ją kliknąć.  Informacja o dyskusji jest wyświetlana także w zamówieniu, którego dyskusja dotyczy.  Na stronie głównej panelu administracyjnego będą wyświetlane powiadomienia o nowych wiadomościach.  Jak włączyć autoresponder?
   
  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Poczta kliknij Dyskusje Allegro.  3. Kliknij Ustawienia.  4. Aby włączyć autoresponder zaznacz pole Włącz automatyczne odpowiedzi w dyskusjach. Jeśli zaznaczysz opcję Automatyczna odpowiedź tylko do pierwszej wiadomości, automatyczna odpowiedź będzie wysyłana tylko do pierwszej wiadomości w dyskusji. 
  5. Wpisz treść wiadomości i zapisz zmiany.

   Jeśli nie masz zaznaczonych dni pracy, automatyczna odpowiedź będzie wysyłana zawsze. Treść automatycznej odpowiedzi będzie jednakowa przez cały czas. Możesz ustawić wysyłanie innej wiadomości w godzinach pracy. Wystarczy, że zaznaczysz pole Inna treść odpowiedzi w godzinach pracy i wpiszesz treść wiadomości w pole poniżej. 

  Jeśli chcesz, aby automatyczna odpowiedź nie była wysyłana w godzinach pracy, zaznacz opcję Wyłącz automatyczną odpowiedź w godzinach pracy.


  Uwaga! Dodano możliwość odpisania w nierozwiązanej dyskusji.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:


  Zobacz jak zintegrujesz konto

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar