Netgraf CMS
Loader image

Jak działają marże w hurtowniach?

 • Jak działają marże w hurtowniach?
  Marża to różnica między ceną produktów w hurtowni a ceną, po której je sprzedajesz. Jest ona więc Twoim zyskiem. Zadbaj aby odpowiednio skonfigurować marże. 

  Jak działają marże?

  Marże są stosowane według priorytetów.

  Marża według kategorii - Marża o najwyższym priorytecie. Jeśli masz ustawioną marżę według kategorii, będzie stosowana tylko ona. Marża ustawiona na 0 jest traktowana jako nieustawiona.


  Marża według ceny - Marża będzie stosowana jeśli nie masz ustawionej marży według
  kategorii.


  Marża ogólna - Marża będzie stosowana jeśli nie masz ustawionej marży według kategorii, a produkt nie pasuje do żadnego zakresu marży według ceny.


  Jeśli dla produktu jest ustawiona marża o najwyższym priorytecie, będzie stosowana tylko ona. Jeśli jej nie ma (Marża według kategorii ustawiona na 0), system sprawdza, czy produkt pasuje do zakresu cenowego marży według ceny. Jeśli produkt pasuje, zostanie zastosowana marża z pierwszego pasującego zakresu (Najwyższy pasujący zakres). Jeśli produkt nie pasuje do żadnego zakresu, stosowana jest marża ogólna.

  Stosowana jest tylko jedna marża, tylko jeden raz. Marże nie są dodawane do siebie ani mnożone.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar