Netgraf CMS
Loader image

Jak skonfigurować dodatek Pop-up z zapisem do Newslettera?

 • Jak skonfigurować dodatek Pop-up z zapisem do Newslettera?
  Pop-up wyświetli się zaraz po wejściu na Twoją stronę. Potencjalni klienci, którzy ją odwiedzają, będą mogli zapisać się i wyrazić zgodę na otrzymywanie Newslettera z Twojego sklepu, w którym powiadomisz ich o aktualnych ofertach specjalnych i promocjach.

  Masz możliwość włączenia kodów promocyjnych, jakie otrzyma klient zaraz po tym, jak tylko zostawi swój adres e-mail. Sprawdź, jak to zrobić: Jak włączyć wysyłanie kodów rabatowych po zapisaniu do newslettera?

  Pop-up wyświetlany jest na każdej stronie w domenie sklepu. Po zamknięciu okienko zniknie i pojawi się po 24 godzinach. Do pop-upu możesz dodać również zdjęcie. Rekomendowany rozmiar zdjęcia to: 436x245 px, natomiast jeśli obraz jest ikonką lub innym obrazkiem bez tła, zalecamy, aby mieścił się w przedziale 96-256 px.

  Jeśli nie masz utworzonej listy odbiorców poza tą skonfigurowaną domyślnie w Sellingo, najpierw ją utwórz według tej instrukcji: Jak dodać, skonfigurować i wysłać newsletter?. Pamiętaj również o dodaniu wymaganej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiednią klauzulę dodasz w zakładce Administracja → Edytor formularzy → Klauzule i zgody.

  Istnieje możliwość modyfikacji pop-upu specjalnie dla Ciebie wg. Twoich wytycznych. Indywidualne dostosowanie projektu jest dodatkowo płatne w zależności od zakresu prac.

  Kontakt: Sebastian Sadłowski, s.sadlowski@esprzedaz.com

  Konfiguracja dodatku Pop-up z zapisem do newslettera


  1. Z zakładki Administracja wybierz Dodatki.

  2. Odszukaj dodatek Pop-up z zapisem do Newslettera.  3. Dodatek jest bezpłatny. Najedź na niego myszą i kliknij Aktywuj.
  4. Najedź na niego myszą i kliknij Czytaj więcej.
  5. Włącz dodatek w polu Aktywność.  5. Dodatek jest już aktywny. Pop-up wyświetli się zaraz po wejściu na Twoją stronę. Potencjalni klienci, którzy ją odwiedzają, będą mogli zapisać się i wyrazić zgodę na otrzymywanie Newslettera
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz więcej dodatków

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar