Netgraf CMS
Loader image

Jak skonfigurować wyszukiwarkę produktów?

 • Jak skonfigurować wyszukiwarkę produktów?
  Wyszukiwarka sklepu Sellingo ma domyślnie włączone wszystkie z możliwych ustawień tzn. wyszukuje po wszystkich polach produktu. Jeżeli chcesz to zmienić tak, aby np. klienci nie mogli wyszukiwać produktów po kodach EAN, posłuż się poniższą instrukcją:

  Aby przejść do ustawień wyszukiwarki sklepu, zaloguj się w panelu administracyjnym sklepu, a następnie wejdź w kartę Asortyment ⇨ Produkty ⇨ Ustawienia (dla sklepów zintegrowanych z Sellasists znajdziesz to w karcie Integracje ⇨ Sellasist⇨ Ustawienia Produktów ⇨ Pozostałe Ustawienia), na dole strony znajdziesz sekcję, w której znajdują się parametry produktów, które wystarczy odznaczyć lub zaznaczyć, aby wyłączyć lub włączyć możliwość wyszukania produktu po wybranym parametrze.

  Pamiętaj, aby po wprowadzeniu zmian kliknąć w przycisk Zapisz, aby zapisać zmiany.

  Indeksy wyszukiwarki odbudowywane są co 3 godziny, dlatego zmiany w tym ustawieniu nie będą widoczne natychmiastowo.  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar