Netgraf CMS
Loader image

Jak sprzedawać w wielopaku? Czym są produkty zależne w sklepie internetowym Sellingo?

 • Jak sprzedawać w wielopaku? Czym są produkty zależne w sklepie internetowym Sellingo?
  Jeśli sprzedajesz produkty szybkozbywalne, które są kupowane w większych ilościach, możesz wystawić je jako wielopak, dzięki czemu oszczędzisz czas i nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W wielosztukach sprzedaje się zwykle tanie produkty, które klienci kupują w dużych ilościach. Wybrana liczba sztuk określonego towaru będzie sprzedawana jako oddzielny produkt zależny, tzw. wielosztuki. Produkty zależne nie dysponują własnym stanem magazynowym, a modyfikują stan produktu głównego o podaną liczbę sztuk. Wielopak, jako oddzielny produkt podlega pełnej edycji, włącznie z ustawianiem cen i rabatów.

  Od czego zacząć?

  Produkty zależne są obecnie dostępne w ramach funkcji eksperymentalnych. Możesz je włączyć w Administracja ⇨ Funkcje eksperymentalne. Musisz mieć uprawnienia, aby widzieć tą funkcję. Uprawnienia nadasz w edycji administratora.Czym są funkcje eksperymentalne?

  Produkty zależne to kopie, które nie mają własnego stanu magazynowego, a operacje na nich modyfikują stan produktu głównego. Utwórz więc wybraną liczbę kopii produktu za pomocą akcji masowej na liście produktów. ⇨Jak skopiować produkt w sklepie Sellingo?

  Po utworzeniu kopii musisz przypisać je do produktu głównego.

  Jak przypisać kopie?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Asortyment kliknij Produkty.
   
  3. Klikając ikonę ołówka edytuj produkt, który wcześniej skopiowałeś. Chodzi o produkt główny, nie kopię.  4. Przejdź do zakładki Warianty i opcje.
  5. Kliknij Powiąż produkt.  6. Wyszukaj i wybierz kopię produktu.
  7. Zamknij okienko, klikając miejsce poza nim.  8. Wpisz liczbę sztuk i zapisz zmiany.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz więcej o funkcjach eksperymentalnych
  Czym są funkcje eksperymentalne?

  Zobacz jak skopiujesz produkt
  Jak skopiować produkt w sklepie Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar