Netgraf CMS
Loader image

Jak stworzyć własny adres e-mail, tworzenie konta pocztowego?

 • Jak stworzyć własny adres e-mail, tworzenie konta pocztowego?

  1. Tworzenie konta pocztowego na istniejącej domenie, zarejestrowanej w eSprzedaż:

  1.1. Po kliknięciu w kategorię "Poczta" możemy dodać adres klikając w przycisk "+DODAJ ADRES EMAIL".
  1.2. W oknie "Adres" wpisujemy adres naszego nowego adresu e-mail, np. mail, a z rozwijalnej listy wybieramy domenę, co da nam w finalnym zestawieniu, w tym przypadku adres mail@testowadomena.pl. Następnym krokiem jest wpisanie własnego hasła lub wygenerowanie losowego za pomocą przyciska "+LOSOWE". Możemy także ograniczyć pojemność konta pocztowego, pozostawiając wartość "0" (MB)- konto nie będzie miało przypisanego limitu pojemności.

  1.3. Po kliknięciu "+DALEJ" pokazuje nam się poniższe okno - nowo utworzony adres pocztowy, informacja potwierdzająca jego prawidłowe dodanie oraz hasło konta e-mail. Na tym etapie polecamy od razu skopiować lub zapisać sobie gdzieś hasło do konta e-mail.
  1.4. Teraz już tylko wystarczy podłączyć adres do wybranego klienta poczty na swoim komputerze tj. Thunderbird, Outlook lub Postbox i cieszyć się skrzynką pocztową na własnym serwerze i domenie. Logowanie do poczty możliwe jest także online pod adresem twojej domeny: twojadomena.pl/poczta

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar