Netgraf CMS
Loader image

Jak umieścić numer konta w powiadomieniu o złożeniu zamówienia?

 • Jak umieścić numer konta w powiadomieniu o złożeniu zamówienia?
  Swój numer konta uzupełnisz w karcie Administracja ⇨ Ustawienia podstawowe. To stąd będzie pobierany, a następnie wprowadzany do powiadomień, ofert itp.

  1. Aby wyświetlić numer konta w powiadomieniu ze statusem powiadamiającym o złożeniu zamówienia należy zalogować się w Panelu Administracyjnym, a następnie przejść do karty Administracja ⇨ Statusy Zamówień.

  2. Przejdź do edycji wybranego statusu np. Nowy/Nowe zamówienie, aby użyć w jego treści zmiennej odpowiadającej za wyświetlenie numeru konta: {account}, która podmieni się podczas wysyłki powiadomienia na numer konta wprowadzony wcześniej w karcie Ustawienia Podstawowe.

  Po wprowadzeniu zmiennej, numer konta będzie się wysyłał wraz z potwierdzeniem zamówienia.

  Jeżeli chcesz żeby numer konta wysyłał się tylko w przypadku wyboru formy płatności w postaci przelewu tradycyjnego przez klienta, wprowadź zmienną w konfiguracji tej metody płatności.

  Jak skonfigurować metody płatności?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar