Netgraf CMS
Loader image

Jak w sklepie Sellingo wyeksportować produkty do pliku?

 • Jak w sklepie Sellingo wyeksportować produkty do pliku?
  Eksport pozwala na zapisanie produktów z Twojego sklepu Sellingo do pliku XLSX lub CSV. Produkty możesz następnie zaimportować w innym sklepie lub usłudze albo potraktować jako kopię zapasową. Możesz eksportować wszystkie informacje o produkcie albo tylko wybrane. Możliwy jest także eksport w różnych językach i walutach.
  Jak wyeksportować produkty?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Asortyment kliknij Eksport produktów.  3. Kliknij Dodaj eksport produktów.  4. Wpisz dowolną nazwę eksportu i wybierz format pliku.

  Nazwa eksportu - wpisz nazwę pliku.
  Eksport do - wybierz format pliku: xlsx lub csv.
  Tylko wybrane kategorie - możesz wybrać główne kategorie produktów. Aby wybrać kategorie musisz najpierw kliknąć Zapisz. 
  5. Wybierz odpowiednie pola do eksportu:

  Aktywne pola do eksportu znajdują się w lewej kolumnie. 
   
  • Jeśli chcesz wygenerować plik zawierający wszystkie informacje o produktach kliknij Aktywuj wszystkie elementy
  • Jeśli chcesz, aby w pliku znalazły się tylko wybrane informacje, przeciągnij tylko wybrane pola z prawej do lewej kolumny.
  6. Kliknij Zapisz.
  7. Po zapisaniu zmian kliknij EKSPORTUJ.
  Plik zostanie wygenerowany. Możesz go teraz pobrać klikając Ok. Wygenerowane pliki przechowywane są przez siedem dni. Aby przejść do listy plików wystarczy kliknąć Wygenerowane dokumenty.


  Uwaga!
  Wygenerowany plik nie jest aktualizowany. Jeśli po wygenerowaniu pliku wprowadzisz zmiany w asortymencie sklepu, plik się nie zmieni. Jeśli chcesz wyeksportować to co masz aktualnie w sklepie, musisz wygenerować nowy plik.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak zaimportować produkty

  NOWY IMPORTER: 


  Starsza wersja importera:

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar