Netgraf CMS
Loader image

Jak włączyć blokowanie składania kolejnych zamówień b2b?

 • Jak włączyć blokowanie składania kolejnych zamówień b2b?
  Jeśli chcesz uniemożliwić składanie kolejnego zamówienia bez opłacenia poprzedniego, możesz włączyć blokadę. Jeżeli po jej włączeniu klient złoży zamówienie, nie opłaci go i spróbuje złożyć kolejne, wyskoczy mu komunikat i błąd.

  Aby możliwe było składanie zamówień B2B, musisz mieć włączony moduł B2B w sklepie. Jeśli jeszcze go nie masz, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić mailowo na adres biuro@esprzedaz.com albo telefonicznie pod numerem 123-450-773.

  Jak włączyć blokadę?

  1. Przejdź do Integracje ⇨ B2B.

  2. Dostęp do sklepu musi być ustawiony na inny niż Wszyscy. Jest to konieczne, aby uniemożliwić składanie kolejnych zamówień po wylogowaniu klientom, którzy nie opłacili zamówienia.


  3. Zaznacz Włącz blokadę. Możesz też ustawić kwotę i liczbę dni, po których zamówienie będzie oznaczane jako nieopłacone.

  Przykład:

  Ustawiono Łączną kwotę - 300

  Klient złożył zamówienia na łączną kwotę 300 zł. Składanie kolejnych zamówień zostało zablokowane do czasu opłacenia poprzednich.

  Ustawiono Dni marginesu - 7dni

  Klient złożył zamówienia i nie opłacił jednego z nich w ciągu 7 dni. Składanie kolejnych zamówień zostało zablokowane do czasu opłacenia tego zamówienia.


  4. Zapisz zmiany.

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar