Netgraf CMS
Loader image

Jak wygenerować kod rabatowy w Sellasist?

 • Jak wygenerować kod rabatowy w Sellasist?
  Kod rabatowy to doskonała forma reklamy. Dzięki niemu Twoi klienci chętniej zrobią kolejne zakupy, a Ty zwiększysz sprzedaż. Zadbaj o odpowiednie umieszczenie informacji o rabacie. Kody rabatowe znajdziesz w panelu administracyjnym, w Asortyment ⇨ Kody Rabatowe,  wyświetlają się tu wszystkie utworzone wcześniej kody rabatowe. Możesz dodawać nowe kody, edytować istniejące, oraz usuwać je.


  Jak mogę wygenerować kod rabatowy?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym Sellasist.
  2. W zakładce Asortyment kliknij Kody rabatowe.

  3. Kliknij Dodaj kupon rabatowy.
  4. Wypełnij pola.


  Nazwa - Dowolna nazwa kodu.
  Typ rabatu - Wybierz typ rabatu:
  --Rabat procentowy - Od sumy zamówienia (nie licząc kosztów przesyłki) zostanie odjęta podana wartość procentowa (Wpisz tylko sumę. Bez znaku %. Np. 10.).
  --Rabat kwotowy - Od sumy zamówienia (nie licząc kosztów przesyłki) zostanie odjęta podana kwota.
  --Darmowa dostawa - Kod pozwoli skorzystać z darmowej dostawy dla zamówienia.
  --Gratis - Kod po wpisaniu którego klient otrzyma jakiś dodatkowy gratis.
  Wartość rabatu - wpisz odpowiednią liczbę
  Rabat od minimalnej kwoty zamówienia - Zaznacz, jeżeli chcesz udzielić rabatu od pewnej wyznaczonej wartości zamówienia. Następnie wpisz kwotę w kolejne pole.  
  Kod jednorazowy - Zaznacz, aby wygenerowany kod mógł zostać użyty jedynie raz. Po użyciu kod wygaśnie. Jeśli dodawany kod nie ma być jednorazowy, nie zaznaczaj pola. Podaj wtedy nazwę kodu wielorazowego w polu Kod, ta fraza wpisana w koszyku będzie kodem rabatowym. Nie jest to jednak obowiązkowe, jeśli nic nie wpiszesz, kod zostanie wygenerowany losowo.
  Liczba kodów jednorazowych do wygenerowania - Nie musisz wpisywać liczby kodów rabatowych, które mają się generować, będą się generowały automatycznie.
  Dostępność rabatu - Możesz wybrać, czy rabat ma obowiązywać na wszystkie produkty czy na konkretne kategorie, producentów lub nawet tylko na konkretny produkt.  5. Ustaw czas, w którym aktywny będzie Twój kod rabatowy.

  6. Zaznacz sklep, dla którego ma obowiązywać rabat i zapisz kod.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar