Netgraf CMS
Loader image

Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro do sklepu Sellingo?

 • Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro do sklepu Sellingo?
  Kiedy dokonasz integracji Twojego konta Allegro ze sklepem Sellingo, możesz zaimportować asortyment i oferty z tego konta. Po imporcie będziesz mógł łatwo zarządzać Swoimi ofertami Allegro w Panelu Administracyjnym Sellingo.

  Na podstawie danych z Allegro zostaną utworzone produkty w karcie Asortyment ⇨ Produkty i oferty w karcie Oferty ⇨ Allegro.

  Szablony ustawień zostaną dobrane automatycznie. W przypadku braku pasującego szablonu zostanie on utworzony. Cenniki wysyłek i zestawy usług dodatkowych zostaną pobrane z Allegro.

  Kategorie asortymentu zostaną utworzone automatycznie w strukturze odpowiadającej kategoriom Allegro. Producenci zostaną dobrani lub utworzeni na podstawie parametru Producent lub Marka.

  Ponowne wystawianie ofert będzie włączone niezależnie od ich ustawień w Allegro. Jeśli nie chcesz wznawiać ofert, musisz ręcznie wyłączyć tę opcję za pomocą akcji masowych na liście ofert.

  Po zakończeniu importu na adres email Twojego konta eSprzedaż zostanie wysłany pełen raport z wynikiem.

  Jeżeli wcześniej nie zintegrowałeś konta Allegro, musisz to najpierw zrobić. Zapoznaj się z instrukcją integracji: Jak w sklepie Sellingo zintegrować konto Allegro?

  Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro?


  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Integracje kliknij Allegro.

  3. Kliknij niebieski klawisz Importuj Asortyment i Oferty przy wybranym koncie Allegro.

  WAŻNE!!! Pobrane oferty nie zostaną powiązane z już istniejącymi produktami. Nie pobierają się też oferty, które już są w bazie Sellingo.

  4. Wybierz opcje.

  Status ofert - Możesz wybrać które oferty pobierzesz z Allegro. Możnesz pobrać aktywne, zakończone i szkice. Polecamy jednak pobierać tylko aktywne oferty.

  Importuj sygnaturę - Sygnatura zostanie przeniesiona do pola Symbol.

  UWAGA!

  Jeśli zaznaczysz łączenie produktów, a do jednego produktu zostaną przypisane oferty z różnymi sygnaturami, dotychczasowe sygnatury zostaną nadpisane.

  Łącz produkty - Na podstawie produktyzacji Allegro i kodów EAN wykrywane będą oferty, które można przypisać do istniejącego produktu. Zostanie zachowany oryginalny opis produktu z asortymentu. Kolejne dołączane oferty nie będą go modyfikować. Oferty dołączane do istniejącego produktu będą miały wyłączoną synchronizację opisu i ceny.

  5. Kliknij klawisz Importuj.  W przypadku potrzeby zaimportowania produktów z pliku CSV, hurtowni lub z innego źródła, prosimy o kontakt - biuro@esprzedaz.com

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Sprawdź jak zintegrujesz konto Allegro

  Zobacz jak dodać nowe produkty

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar