Netgraf CMS
Loader image

Jak zalogować się do panelu administracyjnego Sellingo?

 • Jak zalogować się do panelu administracyjnego Sellingo?
  Po założeniu swojego sklepu Sellingo możesz zarządzać nim w panelu administracyjnym. Logowanie do panelu jest proste. Aby się zalogować wystarczy przejść na stronę logowania do panelu administracyjnego i wpisać login oraz hasło.

  Jak wejść do panelu administracyjnego Sellingo?

  Aby wejść do panelu administracyjnego swojego sklepu Sellingo, wystarczy dopisać na końcu jego adresu "/admin".

  PRZYKŁAD
  Jeśli adres Twojego sklepu to: http://demo.sellingo.pl to adres panelu administracyjnego będzie wyglądał: http://demo.sellingo.pl/admin

  UWAGA!
  Pamiętaj, że link do panelu administracyjnego, który wysyłamy po rejestracji sklepu nie jest niezmienny. Jeśli zmienisz domenę sklepu, zmieni się także adres panelu. W takiej sytuacji link przestaje działać. Aby wejść do panelu administracyjnego, dopisz do adresu sklepu końcówkę "/admin", jak w powyższym przykładzie.

  Wraz z rejestracją sklepu Sellingo zostaje też automatycznie założone konto usług eSprzedaż. Dane logowania do tego konta otrzymujesz w osobnym emailu. Konto eSprzedaż umożliwia zarządzanie wszystkimi Twoimi usługami. Możesz się dzięki niemu także zalogować do panelu administracyjnego sklepu.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak założysz sklep
  Jak założyć sklep internetowy?

  Zobacz jak zalogujesz się na konto eSprzedaż
  Jak zalogować się na koncie eSprzedaż? Czym jest konto eSprzedaż?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar