Netgraf CMS
Loader image

Jak zintegrować Sellingo z Sellasist?

 • Jak zintegrować Sellingo z Sellasist?
  Dzięki integracji Twojego sklepu Sellingo z Sellasist możesz szybciej i efektywniej zarządzać sprzedażą i zaoszczędzić dużo czasu. Sellasist jest bardzo rozbudowanym asystentem sprzedaży oferującym wiele funkcji. Zyskujesz między innymi możliwość integracji z hurtowniami i portalami (eBay, Arena, Amazon) oraz możliwość wykonywania akcji masowych i automatycznych. Integracja sklepu Sellingo z Sellasist jest prosta.

  Jak mogę zintegrować Sellingo z Sellasist?

  Zanim przystąpisz do integracji sklepu Sellingo z Sellasist musisz założyć Sellasist. Sellasist musi być założony na tym samym koncie eSprzedaż, na którym masz sklep. Konto eSprzedaż jest zakładane automatycznie wraz ze sklepem Sellingo.

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego sklepu Sellingo, który chcesz zintegrować z Sellasist.
  2. Przejdź do zakładki Integracje i wybierz Sellasist.  3. Przeczytaj dokładnie wszystkie informacje, które tam znajdziesz, a następnie kliknij Zintegruj.

  Sklep zostanie powiązany z Sellasist i nastąpi wylogowanie. Należy się wtedy zalogować danymi głównego administratora Sellasist. Dostęp dla ewentualnych pozostałych kont możesz ustawić w Sellasist ⇨ Administracja ⇨ Administratorzy.

  Uwaga!

  Twoje zamówienia i produkty ze sklepu NIE zostaną automatycznie przeniesione do Sellasist. Jeśli istnieje taka potrzeba, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz produkty w sklepie i chcesz go zintegrować z Sellasist, pamiętaj, że aby przenieść produkty potrzebujemy czasu. W takim wypadku najlepiej zgłoś nam chęć integracji wcześniej, przed połączeniem obu usług.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wstawisz produkty z Sellasist do Sellingo

  Zobacz jak zmapujesz kategorie

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar