Netgraf CMS
Loader image

Jak zmienić ustawienia buforowania?

 • Jak zmienić ustawienia buforowania?
  Bufor ma duży wpływ na wydajność sklepu i szybkość wprowadzania zmian widocznych dla klientów. Dobrze ustawiony bufor może znacznie przyspieszyć działanie sklepu.

  Jak mogę zmienić ustawienia buforowania?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Administracja kliknij Ustawienia podstawowe.

  3. Kliknij, by przejść do ustawień buforowania.  4. Przesuń suwak na wybrany poziom. Zmiany zapiszą się automatycznie.  Wyższy poziom to:
  • Wyższa wydajność.
  • Dłuższy czas oczekiwania pomiędzy zapisaniem zmian w Panelu Administracyjnym a uwidocznieniem się ich po stronie klienta.

  Niższy poziom to:
  • Niższa wydajność.
  • Krótszy czas oczekiwania pomiędzy zapisaniem zmian w Panelu Administracyjnym a uwidocznieniem się ich po stronie klienta.

  Czas oczekiwania na uwidocznienie zmian dotyczy takich rzeczy jak opisy produktów, zdjęcia, kategorie, listy, wyniki wyszukiwania. Stan magazynowy i ceny w koszyku niezależnie od ustawień buforowania zawsze są przeliczane na bieżąco.

  Pamiętaj, że nie zawsze potrzebujesz jak najszybszego uwidocznienia się zmian wprowadzanych w produktach. Rozsądny kompromis między wydajnością a aktualnością danych może przynieść wiele korzyści i bardzo pozytywnie wpłynąć na przyjemność korzystania z Twojego sklepu.

  Gdy rzadko wprowadzasz zmiany w asortymencie lub spodziewasz się wzmożonego ruchu (np. w momencie emisji reklamy w mediach), warto ustawić najwyższy poziom buforowania.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wyłączysz bufor
  Jak wyłączyć bufor w sklepie Sellingo?

  Zobacz jak wyczyścisz bufor
  Jak wyczyścić bufor w sklepie Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar