Netgraf CMS
Loader image

Wyświetlanie najniższej ceny z ostatnich 30 dni

 • Wyświetlanie najniższej ceny z ostatnich 30 dni
  W skórkach Pure, Harmony, Patio i Modimo została wprowadzona aktualizacja, dzięki której przy przecenionych produktach automatycznie pojawia się najniższa cena z ostatnich 30 dni przed ustawieniem promocji. Zmiana ta zgodna jest z nowymi przepisami, które wprowadza Dyrektywa Omnibus od 1 stycznia 2023 roku w sklepach internetowych i stacjonarnych. Według niej obowiązkiem każdego sprzedawcy podczas zastosowania obniżki na dany produkt jest poinformowanie konsumenta o najniższej cenie za ten towar obowiązującej w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

  W sklepach Sellingo cena ta wyświetla się automatycznie na podstawie historii zmian cen, zbieranej przez nasze oprogramowanie. Komunikat „Najniższa cena w ostatnich 30 dniach” wraz z tą wcześniejszą ceną będzie pokazywał się przy każdym produkcie w promocji, nawet na listingu czy menu sklepu, zgodnie z założeniami nowego przepisu.


  Poniżej przykład z karty produktu
  Więcej informacji na temat nowych przepisów znajdziesz w artykule: Dyrektywa Omnibus, Towarowa i Cyfrowa – sprawdź nowe przepisy i zmiany w Sellingo


  Historia cen

  Sellingo automatycznie zapisuje historię ceny produktu, której używa do wyświetlenia informacji wymaganych przez dyrektywę Omnibus. Tabelkę z historią cen znajdziesz w edycji produktu w kartach "Promocje" i "Warianty i opcje". Możesz zmienić ceny, jeśli te zebrane automatycznie są nieprawidłowe. Ceny w tabelce będą wyświetlane w osobnym wierszu dla każdego sklepu, jaki masz zintegrowany z Sellasist.

  Ceny wprowadzone w tej tabeli (zarówno automatyczne, jak i ustawione ręcznie) będą obowiązywać do wyłączenia promocji. Wtedy mogą zostać usunięte przez system, a przy kolejnej promocji zastąpione nowymi, aktualnymi.

  Jak zmienić ceny?


  1. Najedź myszą na komórkę w tabeli i kliknij Edytuj.

  2. Wpisz nową cenę i kliknij Ok.

  3. Kiedy już zmienisz ceny, zapisz zmiany w produkcie.


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar