Netgraf CMS
Loader image

Co zyskam korzystając z Sellasist?

 • Co zyskam korzystając z Sellasist?
  Sellasist to unikalne narzędzie do obsługi sprzedaży internetowej. W jednym miejscu zgromadzisz wszystkie swoje zamówienia z kont Allegro/eBay oraz sklepów internetowych. To potężne centrum operacyjne, dzięki któremu zoptymalizujesz swoją sprzedaż, a tym samym zarobisz więcej.

  Oprócz pieniędzy zyskasz też czas, ponieważ dzięki zgromadzeniu całej sprzedaży w jednym miejscu nie będziesz się rozpraszał przeskakując ze sklepu do sklepu i z konta na konto. Twoje aukcje będą się automatycznie wystawiać po zakończeniu. Sellasist posiada także funkcję automatyzacji, dzięki której znacznie usprawnisz swoją sprzedaż, a działania które zwykle wykonujesz ręcznie wykona za Ciebie Sellasist.


  Dzięki synchronizacji kont pocztowych i funkcji przypisywania maili do zamówień nie zgubisz korespondencji z klientem. Zyskasz również możliwość automatycznego powiadamiania klienta o zmianie statusu zamówienia. Wysyłkę i zamówienie kuriera po odbiór także możesz w pełni obsłużyć w Sellasist.

  Nie musisz się obawiać pomyłek, ponieważ, po zsynchronizowaniu ofert Allegro lub eBay ze stanem magazynowym sklepu. Sellasist sam wycofa produkt, którego stan magazynowy zszedł do zera. Zyskujesz czas, pieniądze, dobry humor i zadowolonego klienta.

  Wielkie biuro, dostępne jednym kliknięciem.

  Dzięki integracji z kurierami Sellasist będzie pilnował czasu wysyłki, pokaże, które zamówienia są już opłacone. Tobie pozostanie jedynie zapakowanie towaru i przekazanie go kurierowi.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar