Netgraf CMS
Loader image

Czym są grupy powiązanych? Jak w Sellasist dodać grupę powiązanych?

 • Czym są grupy powiązanych? Jak w Sellasist dodać grupę powiązanych?
  Produkty powiązane to takie, które mają jakiś związek z innymi sprzedawanymi przez Ciebie produktami. Na przykład posiadając w ofercie odkurzacz marki Karcher i akcesoria do takich odkurzaczy możesz je powiązać ze sobą nawzajem. Dzięki czemu klient, który ogląda jeden z powiązanych produktów, zobaczy także pozostałe. Wzrośnie więc szansa ich zakupu. Posiadając szeroką ofertę możesz mieć problem z powiązaniem ze sobą wszystkich pasujących produktów. Przy wprowadzaniu nowych produktów uciążliwa może być konieczność edycji pozostałych produktów w celu dodania powiązań. Grupy powiązań sprawiają, że nie musisz ustawiać powiązań w każdym produkcie z osobna. Wystarczy dodać produkt do grupy, a zostanie on powiązany ze wszystkimi pozostałymi produktami w tej grupie.

  Jak dodać grupę i przypisać do niej produkty?


  1. Zaloguj się w Panelu administracyjnym.
  2. Z zakładki Administracja kliknij Funkcje eksperymetalne. Znajdź funkcję Grupa powiązanych i kliknij Włącz.  2. W zakładce Asortyment kliknij Grupy powiązań.  3. Kliknij Dodaj grupę.
  4. Wpisz dowolną nazwę i kliknij Zapisz.  5. Kliknij Wybierz produkty.  6. Wybierz produkty.
  7. Wybrane produkty zostaną powiązane. Jeśli chcesz, możesz powiązać kolejne produkty. Po wybraniu produktów zamknij okienko.  8. Po zamknięciu okienka zobaczysz wszystkie produkty, które masz dodane do grupy. Możesz dowolnie dodawać, usuwać i edytować produkty w grupie. Kiedy skończysz zapisz zmiany.  Przypisywanie do grupy w edycji produktu

  Produkt do powiązań możesz przypisać także podczas jego edycji. Wystarczy przejść do zakładki Powiązane, zaznaczyć grupę i zapisać zmiany.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak edytujesz produkt

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar