Netgraf CMS
Loader image

Ile kosztuje integracja z hurtownią? Z jakimi hurtowniami mogę zintegrować Sellasist?

 • Ile kosztuje integracja z hurtownią? Z jakimi hurtowniami mogę zintegrować Sellasist?
  Integracje z hurtowniami są usługą dodatkowo płatną i są dostępne jedynie dla usługi Sellasist.pl. Dzięki integracji produkty, ceny oraz opisy produktowe aktualizują się automatycznie, a Ty możesz prowadzić w zoptymalizowany sposób omnichannel. Dowiedz się więcej ⇨

  Sellasist można zintegrować ze wszystkimi hurtowniami, które udostępniają specjalne pliki do takich integracji. Sellasist posiada gotowe integracje z najpopularniejszymi hurtowniami i jest także możliwość dorobienia dedykowanej integracji, w tej sprawie skontaktuj się z nami pod biuro@esprzedaz.com

  Po zintegrowaniu Sellasist z hurtownią zyskujemy stałe, automatyczne towarowanie nowymi produktami. Kiedy dodatkowo zdecydujemy się jeszcze użyć Automatyzacji program na przykład, sam będzie włączał i wyłączał produkty w zależności od dostępności w hurtowni. Czym jest Automatyzacja? Jak działa Automatyzacja?

  Integracja jest opcjonalną usługą zwykle indywidualnie konfigurowaną. Opłata miesięczna wynosi zwykle od 20 do 60 zł netto od integracji, a jej cena zależy od liczby produktów znajdujących się w pliku z hurtowni. Opłata jest doliczana dodatkowo do abonamentu Sellasist. Przy uruchomieniu integracji jest przeliczana i dodawana do całego pozostałego okresu opłaconego abonamentu.

  Na przykład, kiedy Sellasist jest zintegrowany z hurtownią Satya, gdzie miesięczny abonament wynosi 20 zł netto, kiedy opłacamy abonament na trzy miesiące do abonamentu Sellasist, automatycznie doliczy się 60 zł netto, za integrację z hurtownią Satya.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar